[ ↓ na navigáciu ↓ ]

Kúpeľňový nábytok

img07

Aký je rozdiel medzi prírodným bukom a laminovanou drevotrieskovou doskou (LTD) s dekorom buka?
LTD je drevotrieska s nalisovanou dekoračnou vrstvou a pokiaľ sa bavíme o prírodnom buku, je to prírodný materiál.

Z akého materiálu je vyrobený nábytok Jika?
V nábytku značky JIKA sú použité laminované drevotrieskové dosky, MDF dosky lakované, hliníkové dvierka so sklenenou výplňou na hranách ABS alebo melamínové pásiky. Viac informácií nájdete v sekcii technológia.

Ako sa pripája osvetlenie zrkadla CUBITO k prívodu elektriny?
Je potrebné za zrkadlom urobiť v stene elektroinštalačnú škatuľu, kam sa kábel od svietidla odvedie, na kábli je spojka, ktorej jedna časť je na kábli svietidla, druhá sa napojí na kábel od vypínača. Svietidlo nemá vlastný vypínač, ten sa rieši externe, do steny, pozrite montážny návod..

Ako sa pripája osvetlenie zrkadla MIO k prívodu elektriny?
Vnútri skrinky je uprostred hore zásuvka a vypínač. Prívod k nim rieši 50 cm dlhý dvojžilový kábel so zacínovanými koncami pripravený na pripojenie na svorku. Zadná strana skrinky je od steny odsadená cca 1cm a je tam dosť pracovného miesta, prívodnú škatuľku je možné umiestniť kdekoľvek za skrinkou do steny v dosahu kábla. Pozrite montážny návod..

Aký je rozsah nastavenia nožičiek v nábytku CUBITO?
Je to 130 – 150 mm

Čo to znamená IP krytie pri osvetlení do kúpeľne? Čo to znamená IP 44, ktoré je pri osvetlení Jika?
Stupeň krytia (IPX) udáva odolnosť elektrospotrebiča proti vniknutiu cudzieho telesa či vniknutiu kvapalín. Vyjadruje sa v tzv. IP kóde (z anglického ingress protection) definovanom medzinárodným štandardom IEC 60529. Kód tvoria 2 čísla: prvé udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a pred vniknutím cudzích predmetov, druhé stupeň krytia pred vniknutím vody. Najvyšším stupňom ochrany tak je IP68, pozrite tabuľku.


« späť


[ ↑ na obsah ↑ ]
[ ↑ na obsah ↑ ]