[ ↓ na navigáciu ↓ ]

Chcite od WC viac než len základné funkcie

Súčasná ponuka klozetov a bidetov robí z WC nečakane atraktívnu záležitosť. Príchod nových technológií oživil aj záujem dizajnérov a z okrajovej otázky sa stáva plnohodnotná téma. Dnes už môžete od WC chcieť rozhodne viac než len základné hygienické funkcie. Klozet je neoddeliteľnou súčasťou dobre zariadenej kúpeľne alebo samostatnej toalety. Správna voľba sa vyznačuje elegantným dizajnom, vysokou kvalitou prevedenia a technológiami, ktoré prinášajú ozajstný uživateľský komfort.

PURE  PURE 2
PURE 3  PURE 4

Vaša toaleta už rozhodne nebude obyčajná, najmä ak zvolíte niektorý z klozetov JIKA. Vyberať môžete zo závesných aj samostatne stojacich klozetov. Čisté línie budúcnosti predstavuje séria
Pure. Elegantné prevedenie klozetov a nový tenký design sedátok sa navzájom skvele dopĺňajú a spoločne tvoria vyvážený celok. Sedátka radu Pure sa pýšia najmodernejším vzhľadom a právom zaujímajú poprednú pozíciu na súčasnom trhu. Sú ľahké a výnimočné tým, že horný poklop neprekrýva sedaciu časť. Rovnaké výhody, ale v inom dizajne, prinášajú klozety a sedátka Deep by Jika.

Více než jen WC

Čo vás bude určite zaujímať? Klozety JIKA sú zabezpečené dômyselným a bezpečným mechanizmom
Slowclose spomaľujúcim sklápanie sedátka a poklopu. Proste o sedátko len jemne zavadíte a ono ticho a pomaličky dosadne na toaletu. Rýchloupínacie oceľové úchyty umožňujú jednoduché odopnutie v mieste uchytenia. Stačí jedno stlačenie a sedátko možno bez námahy odňať, čo umožňuje veľmi jednoduché a predovšetkým dokonalé vyčistenie.

Využitie systému
Dual Flush prináša maximálne úsporné využívanie vody pri splachovaní. Pre dokonalé spláchnutie si vystačíte s objemom len 3 litre, prípadne 4,5 l vody. Vzhľadom na to, že bežné priemerné spláchnutie predstavuje odber až 8 litrov vody, ide skutočne o nezanedbateľnú úsporu.

Záruku nekompromisnej dokonalej čistoty bez baktérií prináša využitie technológie
Antibak. Antibakteriálna úprava povrchu sedátok JIKA patrí ku štandardu všetkých typov, ktoré máme v ponuke. Materiál  je obohatený o strieborné iónové častice, ktoré sa vyznačujú trvalým antibakteriálnym a protiplesňovým účinkom.

S výrobkami JIKA sa budete aj na svojom najprivátnejšom mieste v byte cítiť doslova kráľovsky. Oceníte nielen pekný elegantný vzhľad, ale predovšetkým všetky technologické benefity, ktoré z klozetov JIKA robia ozajstné skvosty v sanitárnej keramike. Prezrite si našu ponuku a vyberte si ten najvhodnejší klozet práve pre vašu domácnosť.
 
 

« späť


[ ↑ na obsah ↑ ]
[ ↑ na obsah ↑ ]