[ ↓ na navigáciu ↓ ]

ČISTÁ ELEGANCIA BEZ KOMPROMISOV

CF010364PURE je čistá elegancia bez výstrelkov a zbytočných príkras. Nadchne vás jednoduchými, nekomplikovanými líniami a úplne precíznym vyhotovením. Ak chcete, aby vaša kúpeľňa plnila všetky funkčné požiadavky a zároveň pôsobila sofistikovane vďaka nadčasovému dizajnu, obráťte svoju pozornosť k sérii PURE. Kúpeľňový nábytok a umývadlá PURE splnia vaše očakávania. 


PUREPraktické umývadlá série PURE možno umiestniť na dosku, doplniť ich skrinkou alebo len zavesiť na stenu a opatriť chrómovaným sifónom. Či už zvolíte umývadlo, alebo stále módnejšie dvojumývadlo s asymetricky umiestnenou batériou, vždy ušetríte priestor. Najviac to bude umývadlám slušať v kombinácii s kúpeľňovým nábytkom PURE, ktorý zahŕňa ucelený rad skriniek. Môžete si vybrať skrinku pod umývadlo v niekoľkých rozmeroch a vyhotoveniach a doplniť ju klasickou strednou skrinkou a praktickou vysokou skrinkou. Získate tak dostatok miesta pre všetky kúpeľňové nevyhnutnosti. Na prvý pohľad vás zaujme oslnivo belostná lakovaná farba a orechové tóny vnútorného priestoru skriniek. 


PURE2Navzdory maximálnej jednoduchosti pôsobia kúpeľňové zostavy PURE luxusným dojmom vďaka kvalitným materiálom a vyhotoveniu. So samotnou keramikou ladia rafinovane umiestnené chrómované úchytky a tiež unikátne použitie dekoru orechového dreva vnútri skriniek a zásuviek. Nerobte kompromisy a vyberte si kúpeľňu, ktorá vám prinesie nadštandardnú úžitkovú aj estetickú hodnotu. Ak príliš nedáte na prílivy a odlivy módnych vĺn a hľadáte trvalú hodnotu a nadčasový dizajn, je PURE riešením práve pre vás.

« späť


[ ↑ na obsah ↑ ]
[ ↑ na obsah ↑ ]