[ ↓ na navigáciu ↓ ]

Dokonalý svet vodovodných batérií

Nájdete ich v každej kúpeľni. Niekedy sú nenápadné, že si ich ani nevšimnete a inokedy vás ich design upúta na prvý pohľad. Práve na nich často záleží, ako vnímame funkčnosť a celkové vyznenie kúpeľne. Venujte pozornosť našej rozsiahlej ponuke vodovodných batérií. U nás si zaručene vyberiete!

V sortimente značky JIKA majú vodovodné batérie pevné miesto. Nájdete ich v rámci jednotlivých kúpeľňových sérií napr.
TIGO, Deep by Jika alebo CUBITO, ale aj v samostatných sériách Nariva, Dino a Talas. Veľmi dobre ladia so sprchovacím príslušenstvom Rio. U nás kúpite dokonalé batérie s kohútikmi v retro štýle, ale aj najmodernejšie systémy a typy pákových batérií. Ponúkneme vám aj senzorové alebo termostatické batérie, ktoré ešte zvýšia komfort vašej kúpeľne. Pozrite sa na niektoré z našich noviniek.

Teleskopický sprchový stĺp Jika Lyra s ručnou a hlavovou sprchou myslí na všetkých užívateľov kúpeľne. Sprchový stĺp je možné kedykoľvek výškovo posunúť až o 40 cm, takže poskytne adekvátny priestor i skutočným dlháňom. Luxusná hlavová sprcha skvele vyzerá a vy si môžete užívať príjemného dažďového efektu. Nemusíte sa obávať ani zvýšenej spotreby vody, u nás vždy myslíme na úspornú prevádzku. Ručná sprcha umožňuje klasický jemný rozstrek vody, stredný alebo masážny prúd.

Máte doma menšie deti a bojíte sa, aby sa neoparili príliš horúcou vodou? Nebaví vás stále dookola nastavovať požadovanú teplotu? V takom prípade oceníte
termostatické sprchové alebo vaňové batérie JIKA Mio s integrovaným bezpečnostným tlačidlom Safety stop pre jednoduché a bezpečné sprchovanie. Rýchlosť nastavenia požadovanej teploty, jej udržanie aj pri kolísaní tlaku vody, bezpečnosť, pohodlná obsluha aj úspora vody - to sú hlavné výhody termostatických batérií.

Tvarová rozmanitosť a rôznorodosť prevedení sú základom širokej a pestrej ponuky. Najmodernejšie tvary prinášajú vodovodné batérie série
Mio-N a tiež Deep by Jika. Perfektne ladí s existujúcimi sériami, a tak môžete staršie batérie kedykoľvek jednoducho vymeniť za nové.

Taktiež vás bude určite zaujímať ich životnosť. Na všetky batérie (povrch a kartuše) poskytujeme nadštandardnú záruku 5 rokov a všetky batérie sú testované na úctyhodných 70 000 cyklov. Prajete si batériu nástennú, stojančekovú alebo bidetovú? Pákovú, kohútikovú alebo senzorovú? Chcete ušetriť miesto s podomietkovou batériou? Páčia sa vám moderné hranaté tvary alebo preferujete guľatejšie línie? Všetky vaše priania vám splníme. Vieme, ako na to!


[ ↑ na obsah ↑ ]
[ ↑ na obsah ↑ ]