[ ↓ na navigáciu ↓ ]

Jika Tigo je unikátne riešenie pre malé i veľké kúpeľne

Rad Jika Tigo navrhol dizajnér Michal Janků špeciálne pre efektívne a pritom elegantné využitie i veľmi malých kúpeľní. Hravá kolekcia, ktorá rieši problém praktického využitia obmedzeného priestoru, svojím vzhľadom evokuje harmóniu, čistotu a zároveň pocit luxusu. Séria Tigo sa vyznačuje svojou nadčasovosťou jednotlivých prvkov, kvalitou a v neposlednom rade jednouchou údržbou.

Celý rad malých panelákových kúpeľní, ktoré sú na sídliskách celkom bežné, čaká na nevyhnutnú rekonštrukciu. „Až sa tohto roku konečne vrhnete na rekonštrukciu svojej kúpeľne, mali by ste si uvedomiť, že kúpeľňa nie je len úžitkový priestor a ‚skladisko‘ prostriedkov na upratovanie. Kúpeľňa je rovnako ako iné miestnosti obytnou súčasťou bytu, v ktorej trávime dosť času,“ apeluje Ingrid Hejkalová, marketingová manažérka spoločnosti Laufen CZ. Práve kolekcia Jika Tigo si dômyselne poradí s každým priestorom. „Väčšina panelákových kúpeľní napríklad neumožňuje umiestniť WC spolu s umývadlom do jednej miestnosti. Séria Tigo ponúka najkratšie kombi WC a k tomu praktický set umývadielka so skrinkou,“ doplňuje Ingrid Hejkalová.

Spojenie kúpeľne s WC

Moderný trend velí spájať toaletu s kúpeľňou. „Ľudia sa často domnievajú, že spojenie kúpeľne s toaletou prinesie viac miesta. To je síce pravda, ale stráca tým stenu, na ktorú možno umiestniť skrinky a vytvoriť ďalšie úložné priestory“ upozorňuje Michal Janků. Vysoké skrinky na toalete poskytujú priestor, kam umiestniť všetky drobnosti. Vo chvíli, keď byt obýva početnejšia rodina, je prepojenie miestnosti celkom nepraktické. Prepojenie kúpeľne s WC má zmysel v prípade, že na toaletu nie je možné umiestniť malé umývadielko.

Sprchovací kút a vaňa v jednom

Sprchovací kút a vaňa v jednomPri rekonštrukcii je najčastejším dôvodom sporov voľba medzi vaňou a sprchovacím kútom. Michal Janků preto navrhol ergonomicky tvarovanú vaňu, ktorú doplňuje praktická vaňová zástena. Vaňa Tigo je tak sofistikovaným kompromisom medzi vaňou a sprchovacím kútom v malej i veľkej kúpeľni.

Asymetrický sprchovací kút

Asymetrický sprchovací kút
Asymetrický sprchovací kút 2

I v malej kúpeľni si môžete dopriať pohodlné sprchovanie s dostatkom miesta vďaka asymetrickému sprchovaciemu kútu Tigo. Unikátny rozmer 80 × 100 cm predstavuje optimálne riešenie pre využitie úzkeho a dlhého kúpeľňového priestoru, ktorý nie je možné prestavať. Do sprchovacieho kúta možno kúpiť keramickú vaničku s protišmykovým vyhotovením Antislip alebo v klasickom hladkom vyhotovení. Môžete vyberať z dvoch druhov skiel – transparentné alebo arctic, cez ktoré je zreteľná iba silueta tela. Povrchová úprava skiel Jika perla GLASS umožňuje jednoduchú údržbu.

Dostatok odkladacích priestorov pri umývadle

Asymetrické umývadlo
TIGO skrinka

Asymetrické umývadlo Tigo ozvláštni kúpeľňu a zároveň poskytne ďalšiu odkladaciu plochu. Umývadlo v kúpeľni nezaberá príliš veľa miesta, je totiž k dispozícii v šírkach 65, 80 a 100 cm a jeho hĺbka je len 38,5 cm.

Boj o priestor pred zrkadlom ukončí dvojumývadlo Tigo so šírkou 125 cm a hĺbkou 38,5 cm. Veľkorysý keramický kúsok, ktorý poskytuje dostatok komfortu i v úzkej kúpeľni, zaujme predovšetkým čistým dizajnom svojich línií.

Umývadlá možno doplniť policou alebo skrinkou či len praktickým držadlom na uteráky. Pri skrinkách je možné vyberať zo štyroch farieb – biela, krémová, mocca a hravá jasne zelená. Plnovýsuvné šuplíky poskytujú dokonalý prehľad o všetkom, čo uložíte dovnútra. Sériu kúpeľňových skriniek je možné kombinovať so strednou alebo vysokou skrinkou a podčiarknuť tak neobvyklý dizajn svojej novej kúpeľne. Hladké plochy lakovaných skriniek nijako nerušia komplikované úchytky.

Pestré obklady pre veselú kúpeľňu

Pestré obklady pre veselú kúpeľňuHravý vzhľad obkladov Zoom Dekor dáva kúpeľni Tigo celkom nový rozmer. Navzdory malému priestoru pôsobí moderne a vzdušne. Séria obkladov Zoom s rozmermi 21,4 × 61 cm prináša sviežosť a osobitosť a je určená predovšetkým pre tých, ktorí milujú farby.

« späť


[ ↑ na obsah ↑ ]
[ ↑ na obsah ↑ ]