[ ↓ na navigáciu ↓ ]

Kúpeľňa v spojení s prírodou

OLYMP DEEPNová séria Deep by Jika vsádza na neskonale príjemné pocity, aké vyvoláva dotyk štruktúry dreva aj nevtieravé tóny bielej farby, dekoru sviežeho jaseňa aj zlatého dubu, ktoré pohladí oči. Výrazné zaoblenie umývadlovej skrinky, elegantné WC a štýlové batérie tvoria dohromady dokonale vyvážený celok. Zladené obklady a dlažby dodajú kúpeľni nádych dokonalého miesta pre telesnú i duševnú očistu. Na fotografiách vidíte použitie obkladu FLY Beige a dlažby RENO Sapeli.

 

 

 
OLYMP DEEP umyvadlo

Séria Deep by Jika  ponúka celý rad výhod funkčného kúpeľňového nábytku. Plne výsuvná umývadlová skrinka má praktické vnútorné usporiadanie rozdelené na dve časti pre väčší prehľad a poriadok. Zrkadlové skrinky sú zase vybavené vnútornými poličkami, ktoré je možné doplniť zásuvkou a vypínačom. Vysoké skrinky poslúžia ako úložisko čistých uterákov a ďalších nevyhnutných drobností, ktoré je dobré mať v kúpeľni poruke. Používateľov určite potešia najkvalitnejšie dverné pánty testované na 30 000 cyklov a pojazdy zásuviek vybavené brzdou a dojazdom.

  

OLYMP DEEP klozet a bidet

Dokonalým zástupcom tejto série je určite umývadlo. V kúpeľni sa vyníma nielen v kombinácii s nábytkom rovnakej série, ale sluší mu i variant so sifónom, krytom na sifón alebo stĺpom. Jeho oblé tvary dokonale korešpondujú s novými toaletami a bidetmi.  V tejto sérii nechýbajú ani masívne umývadlové batérie vo vyššom a nízkom vyhotovení. Séria tiež ponúka vaňové a sprchové termostatické batérie s možnosťou rýchleho nastavenia požadovanej teploty vody a schopnosťou zablokovať vývod horúcej vody z batérie dokonale zabraňujú obarenie horúcou vodou. Sú teda bezpečné i pre najmenších používateľov kúpeľne.

 

 

Nové WC Deep by Jika sú k dispozícii stojacie, závesné alebo ako kombinované. Každého iste potešia moderné tvary, do detailu dotiahnuté zladenia jednotlivých prvkov, ale predovšetkým minimálna spotreba vody. Vystačia im iba 3 litre vody na malé a len 4,5 litra na veľké splachovanie.

« späť


[ ↑ na obsah ↑ ]
[ ↑ na obsah ↑ ]