[ ↓ na navigáciu ↓ ]

Kúpeľňový nábytok

Vďaka elegantnej kúpeľňovej zostave JIKA mio new sa vo svojej kúpeľni rozhodne budete cítiť skvelo. Mladý designér Petr Kubík vdýchol tejto rade kúpeľňového nábytku jednoduchý, minimalistický, ale svieži štýl. Výber farieb vyhovuje vkusu zákazníkov, ktorí môžu voliť medzi tradičnou bielou, jemnou orechovou alebo farebným odtieňom Bolton.

Nech už u vás zvíťazí akýkoľvek farebný variant, vždy dostanete široké spektrum skriniek a možnosť maximálneho využitia úložného priestoru kúpeľne. Zásuvky vybavené plnovýsuvnými koľajničkami umožňujú ľahko roztriediť všetky vaše hygienické potreby. Dámy si zamilujú netradične riešené zrkadlo s rohovou otvorenou poličkou – skutočnou dominantou kúpeľne.

Páni z praktického hľadiska ocenia vysoko odolný materiál ABS, z ktorého sú vyrobené namáhané hrany nábytku. Výhodou sú aj premyslené výrezy, nahradzujúce obvykle skôr prekážajúce a nepraktické úchytky. Farby, vkusné riešenie zásuviek, skriniek a veľkolepé zrkadlo s otvorenými bočnými poličkami sa hodí rovnako pre veľké vzdušné priestory rodinných víl, ako aj menšie panelákové kúpeľne.

« späť


[ ↑ na obsah ↑ ]
[ ↑ na obsah ↑ ]