[ ↓ na navigáciu ↓ ]

RIEŠENIE PRE MALÉ KÚPEĽNE

CF008079Netrápte sa, že vaša kúpeľňa nepatrí k najväčším. Rad TIGO ponúka premyslený kúpeľňový nábytok, umývadlá a ďalšie vybavenie predovšetkým do malých a úzkych kúpeľní. Vďaka vhodne zvolenému vybaveniu vyčarujete i z malého priestoru plne funkčnú a estetickú kúpeľňu, ktorá bude slúžiť svojmu účelu a v ktorej sa budete cítiť dobre. Kúpeľňová zostava TIGO dokazuje, že ani malá kúpeľňa nemusí pôsobiť stiesneným dojmom. Dômyselne navrhnutý kúpeľňový set šetrí každý drahocenný centimeter a prináša nevšedné dizajnové riešenie tam, kde ho najviac potrebujete. 

TIGO

Umývadlá TIGO ťaží predovšetkým z asymetrického tvaru, vďaka ktorému zapadne aj do tej najmenšej kúpeľne. Rovnako ako umývadielka zo série TIGO, ktoré môžete kúpiť v sete spolu so skrinkou. Praktická skrinka pod umývadlo schová všetko potrebné a chytro navrhnuté úchytky neobmedzujú voľný pohyb v kúpeľni. Výhodný set umývadla so skrinkou šetrí miesto a navyše je aj cenovo veľmi priaznivý. Kúpeľňový nábytok TIGO vás bude baviť vďaka ľahkému a hravému poňatiu. Skrinky môžete zvoliť vo farbách creme, biela, creme/biela alebo vo výraznejších odtieňoch mokka a sviežej zelenej. 


CF008361Atypický asymetrický sprchovací kút TIGO je na slovenskom trhu úplne ojedinelou ponukou. Vyrieši úzke dlhšie priestory, ktorých dispozíciu nemožno ani pri náročných rekonštrukciách pozmeniť. Vďaka špeciálnej úprave JIKA perla GLASS sa môžete tešiť na veľmi jednoduchú údržbu. Sprchovací kút možno doplniť o praktický sprchový stĺp LYRA s nástennou batériou, prepínačom a posuvným držiakom sprchy s výškovým nastavením. 

« späť


[ ↑ na obsah ↑ ]
[ ↑ na obsah ↑ ]