[ ↓ na navigáciu ↓ ]

ŠTÝLOVÁ GEOMETRIA VO VAŠEJ KÚPEĽNI

CUBITOJedným zo súčasných trendov v dizajne a vybavení kúpeľní je priamočiara geometria. Rad kúpeľňového nábytku a umývadiel CUBITO reprezentuje trend vysoko funkčných a štýlovo čistých kúpeľní. 

Jednoduché tvary a jasné línie vyšperkované použitím kvalitných materiálov a dokonalým spracovaním. Kontrast strohej geometrie a nežne romantického prvku vytvára čarovný efekt, ktorý zaujme na prvý aj každý ďalší pohľad. CUBITO je koncept, ktorý neomrzí. 


CUBITO2

Umývadlá CUBITO najviac bodujú svojou jednoduchosťou. Obrovským benefitom je pestrosť v rozmeroch i vyhotovení. Keramika CUBITO sa tak uplatní vo vzdušných priestoroch veľkých kúpeľní aj v obmedzených metroch malých alebo podkrovných kúpeľní. Vyberajte presne podľa svojich potrieb a parametrov svojej kúpeľne. V ponuke nájdete veľké umývadlo s odkladacími plochami aj šikovné umývadielko pre miesta, kde centimetre hrajú rolu. Umývadlá si môžete objednať so špeciálnou povrchovou úpravou JIKA perla, vďaka ktorej je údržba keramiky neporovnateľne jednoduchšia a vyžaduje si minimálne množstvo čistiacich prostriedkov.  


CUBITO3Variabilita kúpeľňového nábytku CUBITO ponúka takmer neobmedzené možnosti v kombinovaní rôznych typov skriniek a ich povrchových úprav. Na svoje si prídu nielen priaznivci čisto bielej elegancie, aj keď snehobiele vyhotovenie, samozrejme, v ponuke nechýba. Korpusy v tmavom vyhotovení wenge alebo so svetlým škoricovým povrchom fino dodajú vašej kúpeľni šťavu. Pri niektorých typoch skriniek si môžete zvoliť sklenené dvierka. Skrinka pod umývadlo aj stredná alebo vysoká skrinka s policami a košom na bielizeň vytvárajú dostatok úložných priestorov a nevšedný dizajn tak dopĺňa rýdza funkčnosť. Pozrite si ponuku kúpeľňového nábytku a presvedčte sa sami, aké kreatívne možnosti CUBITO ponúka. Vaša kúpeľňa bude s nábytkom CUBITO jedinečná, originálna a nevšedne príťažlivá.

« späť


[ ↑ na obsah ↑ ]
[ ↑ na obsah ↑ ]