[ ↓ na navigáciu ↓ ]

Umývadlá JIKA - ozdoba každej kúpeľne

Zo širokej ponuky umývadiel JIKA si môžete vyberať vo všetkých designérskych sériách hneď z niekoľkých veľkostí. Jednoducho si tak zostavíte individuálne riešenia zodpovedajúce priestorovým možnostiam vášho interiéru. K dispozícii sú nielen samostatné, ale tiež nábytkové umývadlá, ktoré sú obľúbené kvôli svojim veľkým odkladacím plochám.

Všetky umývadlá JIKA si môžete objednať so špeciálnou povrchovou úpravou JIKA perla, ktorá vám veľmi uľahčí údržbu. Z upraveného povrchu voda steká okamžite, kvapky už nepriľnú a nezasychajú, ale sformujú sa do retiazok perál, berú so sebou nečistoty a vodný kameň a odtečú do odpadu. Povrch potom postačí vyleštiť do sucha iba handričkou.

Umývadlo dotvorí vašu kúpeľňu ako samostatne, tak v kombinácii s umývadlovou doskou a skrinkou. Pre štýlový vzhľad samostatného umývadla môžete využiť MAGIC FIX+ - špeciálne neviditeľné upevnenie krytu na sifón. Nábytkové umývadlá vám zasa okrem rozsiahlych odkladacích plôch ponúknu praktické využitie miesta v kúpeľni vďaka úložným priestorom.

« späť


[ ↑ na obsah ↑ ]
[ ↑ na obsah ↑ ]