[ ↓ na navigáciu ↓ ]

WC v nadčasovej elegancii

Čisté línie budúcnosti predstavuje séria Pure. Elegantné vyhotovenie WC a nový tenký dizajn sedadiel sa navzájom skvelo doplňujú a spoločne tvoria vyvážený celok.  Sedátka série radu Pure sa pýšia najmodernejším vzhľadom  na súčasnom trhu. Ľahké a výnimočné sú tým, že horný poklop neprekrýva sedaciu časť. K dispozícii je tiež variant Slowclose so spomaľovacím systémom zatvárania. Rýchloupínacie oceľové úchyty navyše umožňujú jednoduché odopnutie v mieste uchytenia. Stačí jedno stlačenie a sedadlo možno bez námahy odňať, čo umožňuje veľmi jednoduché a predovšetkým dokonalé vyčistenie. 

rychloupínací úchytyultratenské sedátko

 

 

 

 

 

 

Plne kapotované WC Pure možno zadovážiť ako samostatne stojacie i v závesnom vyhotovení. V oboch prípadoch je nielen zaujímavé na pohľad, ale poskytne predovšetkým pohodlie. Bolo navrhnuté na základe skúseností pri konštrukcii tých najpohodlnejších stoličiek. Obidva WC sú projektované na výšku 43 cm od podlahy. Zohľadňujú tak staršiu generáciu s možným obmedzením pohybu a sú prispôsobené i stále vyššej populácii, ktorá za posledné storočie narástla o celých 10 cm. Obidva WC majú kapotované odpady, teda ukryté tak, aby ich nebolo vidno z horného pohľadu ani smerom od podlahy. Plná kapotáž nielen zaujímavo vyzerá, ale podstatne uľahčí aj udržiavanie kúpeľne.

PURE závěsné provedeníPURE samostatne stojící

 

 

 

 

 

 

 

 

Jika ponúka aj praktické umývadlá a ďalší kúpeľňový nábytok. Umývadlá možno umiestniť na dosku, doplniť ich skrinkou alebo len tak zavesiť na stenu a doplniť chrómovaným sifónom. Či už zvolíte umývadlo, alebo dvojumývadlo s asymetricky umiestnenou batériou, vždy ušetríte priestor vo vašej kúpeľni. Navyše, luxusný vzhľad nábytku kúpeľňovej zostavy Pure s rafinovane umiestnenými chrómovanými úchytkami na mieru vytvárajú spolu s bielou keramikou elegantnú kombináciu, ktorá pristane každej kúpeľni. Kúpeľňu môžete zladiť s obkladmi a dlažbou, ktoré ju vyladia do posledného detailu. 


[ ↑ na obsah ↑ ]
[ ↑ na obsah ↑ ]