[ ↓ na navigáciu ↓ ]

Bezpečná kúpeľňa pre každého

Dizajnéri značky JIKA už od prvého nákresu mysleli na bezpečnosť ľudí so zníženou pohyblivosťou. Na ich dokonalý komfort pri osobnej hygiene, príjemné prostredie, ktoré navodzuje dokonalé zladenie keramiky s kúpeľňovým nábytkom a ďalšími doplnkami. Vznikli jedinečné sety, ktoré slúžia v nemocniciach, ústavoch i v domácnostiach.

Dizajnéri kúpeľňového setu MIO značky Jika už od prvého nákresu mysleli na užívateľov kvalitnej sanitárnej keramiky určenej pre ľudí so zníženou pohyblivosťou. Bezpečnosť, dokonalý komfort pri osobnej hygiene, príjemné prostredie, ktoré navodzuje dokonalé zladenie keramiky s kúpeľňovým nábytkom a ďalšími doplnkami. To bolo hlavné zadanie, ktoré si pred seba postavili. Narodilo sa teda zdravotné umývadlo 64 × 55 cm s vytvarovanou čelnou hranou pre jednoduchší prístup vozičkárov, na 50 cm zvýšený klozet kombi, ale aj sklápacie zrkadlá, oporné držadlá s dĺžkou vhodnou pre každý typ výrobku a s dostatočnou nosnosťou.

Okrem osôb so zníženou pohyblivosťou môžu komfortne využívať kúpeľňovú súpravu MIO aj ľudia s poruchami zraku. Zvýšený a predĺžený klozet uľahčuje používanie aj starším ľuďom či osobám vyššieho vzrastu (zvýšenie o 8 cm oproti obvyklému rozmeru klozetu zohráva významnú rolu). Klozet dostať s duroplastovou doskou na sedenie s poklopom MIO s antibakteriálnou úpravou a so spomaľovacím mechanizmom Slowclose.

V sérii Deep by Jika ponúka značka Jika zvýšený kombiklozet s vodorovným i zvislým odpadom a závesný záchod s predĺženou dĺžkou na 70 cm a garantovanou nosnosťou 400 kg.


[ ↑ na obsah ↑ ]
[ ↑ na obsah ↑ ]