[ ↓ na navigáciu ↓ ]

Elegancia i v tesných priestoroch

Potrebujete opraviť maličkú panelákovú kúpeľňu, no aj tak chcete, aby vaša kúpeľňa vyzerala moderne a elegantne? Odporúčame prehliadku série LYRA plus.

Komplexné vybavenie kúpeľne v jednotnom dizajnovom riešení od keramiky, nábytku, sprchovacích kútov a vaní až po batérie stále patrí medzi hlavné benefity luxusných značiek. LYRA plus je v tejto tradícii priekopníkom svojho druhu. A nejde iba o komplexnú ponuku a vonkajší dojem – LYRA plus prináša chytré technické riešenia a inovácie usilujúce sa o maximálny komfort užívateľov, povrchová úprava keramiky i skiel bola vymyslená s ohľadom na jednoduchú údržbu a hygienu. Nábytok je navyše zásadne odolný proti vlhkosti.

Za povšimnutie pri riešení malej kúpeľne rozhodne stojí závesný klozet Lyra Compact, ktorý je práve do stiesnených priestorov najlepší. Je totiž o 4 cm kratší, ako je bežná dĺžka klozetov, no zároveň nestráca nič na komfortnom pohodlí dosky na sedenie, pri ktorej je zachovaná štandardná dĺžka.

Široká ponuka komponentov kúpeľne LYRA plus dáva ideálnu príležitosť na vytvorenie kúpeľne doslova na mieru vkusu svojich užívateľov: môže byť mladá a moderná, účelne vybavená pre mladého študenta aj pre početnejšiu rodinu, pohodlná pre seniorov.


[ ↑ na obsah ↑ ]
[ ↑ na obsah ↑ ]