[ ↓ na navigáciu ↓ ]

Elegantné riešenie úzkeho priestoru

Atypický sprchový kút TIGO 100 × 80 cm je na slovenskom trhu úplne ojedinelou ponukou. Je možné ho zakúpiť vrátane vaničky za 587,88 €. Vyrieši úzke, dlhšie priestory, ktorých dispozíciu nie je možné ani pri náročných rekonštrukciách pozmeniť. Jeho konštrukcia počíta napríklad i s umiestnením pračky v tesnej blízkosti, čo umožňuje pohodlný vstup alebo otváranie. Priestranný asymetrický sprchový kút 100 x 80 cm s výškou 195 cm poskytne omnoho viac pohodlia pri sprchovaní, ľahkosaudržujevďakašpeciálnej úprave JIKA perla GLASS, pojazdy sú testované až na 20 000 cyklov.

Je možné ho zakúpiť vrátane asymetrickej vaničky rovnakého rozmeru a rádiusu v prevedení bez alebo s protišmykovou úpravou Antislip.Tento druh protišmykovej úpravy je povrchový, nanáša sa pred výpalom a je príjemný na dotyk. Dobre sa čistí. Vrstva vykazuje vysokú stabilitu a je rovnako ľahko čistitelná a odolná proti kyselinám i oderu. Antislip je testovaný podľa nemeckej priemyselnej normy DIN 51097 a disponuje nadpriemernými protisklzovými vlastnosťami.

 Keramické vaničky Tigo sú vyrábané zo 100% recyklovateľného materiálu - sanitárnej keramiky a vyrábajú sa s najmodernejšou technológiou Triotech v keramickom závode Znojmo spol. LAUFEN CZ s.r.o.

 

TIP

JIKA ponúka celú radu praktických vylepšení. Vysúvacia šnúra na prádlo série Generic vás

napríklad zbaví problému kam s drobným prádlom, či kam prehodiť mokrý pršiplášť. Šnúra je dlhá 2 metre a vyťahuje sa zo zásobníka s priemerom 9 cm pevne pripevneného na stene.

 


[ ↑ na obsah ↑ ]
[ ↑ na obsah ↑ ]