[ ↓ na navigáciu ↓ ]

Podomietkové moduly – veľký komfort aj v malom priestore

Ideálnym riešením na rekonštrukcie obmedzených priestorov kúpeľní a klozetov v panelových bytoch je podomietkový systém JIKA modul ZKRP pre závesné klozety. Je určený predovšetkým tam, kde prechádzajú šachtou všetky nevyhnutné potrubia. Vďaka nastaviteľným bočným úchytkám sa dá prispôsobiť daným priestorom v šírke od 800 do 1 100 mm. A sadnúť si sa nemusí báť ani urastený pán domu – nosnosť je 400 kg! Rovnako je možné nastaviť výšku klozetu podľa individuálnych potrieb.

Prednosti novej toalety sa ešte zvýšia vďaka závesnému klozetu LYRA Compact. Oproti bežným zvyklostiam je o 4 cm kratší, meria iba 49 cm, avšak priestor sa nešetrí na úkor sedadla, ale ubralo sa v zadnej časti výrobku. Komfort pre používateľa tak zostáva úplne nedotknutý!

Pre podomietkové moduly ponúka JIKA tlačidlá na splachovanie štart – stop alebo úsporný variant dual flush, kde je možné využiť splachovanie šiestimi či iba tromi litrami vody. Vždy je možné podľa interiéru vyberať medzi bielou farbou, matným či lesklým chrómom.


[ ↑ na obsah ↑ ]
[ ↑ na obsah ↑ ]