[ ↓ na navigáciu ↓ ]

Ako na to?

Aké potrebujete umývadlo?

Všeobecne platí, že umývadlo by malo pochádzať z rovnakého setu ako ostatné prvky kúpeľňovej keramiky, aby kúpeľňa ako celok pôsobila kompaktne, harmonicky a elegantne.

Preto v každom dizajnovom rade JIKA nájdete umývadlá rôznych rozmerov a typov, ktoré vyhovejú priestorovým možnostiam vašej kúpeľne. Široké umývadlá sú komfortné a môžu aj malú miestnosť príjemne odľahčiť. Veľmi praktické sú nábytkové umývadlá v kombinácii so skrinkou, ktoré ponúkajú rozsiahle odkladacie plochy na keramike i vnútri skrinky.

Moderný štýl každej kúpeľne dodajú zápustné alebo polozápustné umývadlá, ktoré môžete osadiť aj vo viacerých kusoch vedľa seba do atraktívnych dosiek z rozmanitých materiálov.

Kam s drobnosťami a vybavením?

Kúpeľňa je nepochybne v každej domácnosti zaplnená najväčším počtom drobných fľaštičiek, škatuliek, uterákov, hygienických a dekoratívnych prípravkov a pomôcok. Bez ohľadu na rozmery kúpeľne je nutné tieto predmety prehľadne uložiť do šikovných políc, skriniek a bielizníkov tak, aby boli vždy poruke a nezaberali pritom príliš veľa voľného miesta. To vie vyriešiť praktický kúpeľňový nábytok, ktorý pri vhodnej voľbe navyše zdôrazní požadovaný štýl kúpeľne. Nerozhoduje pritom iba tvar alebo farba nábytku, no aj použité materiály, ktoré spoločne s dizajnom keramiky vtlačia kúpeľni osobitý ráz. Obľúbené podumývadlové skrinky JIKA možno úspešne kombinovať s rôznymi druhmi nábytkových umývadiel, takže novou skrinkou možno doplniť a oživiť aj staršiu kúpeľňu. Kúpeľňový nábytok Jika je vstupenkou do praktického a elegantného sveta bytového dizajnu, ktorý skrášli každý všedný deň.


[ ↑ na obsah ↑ ]
[ ↑ na obsah ↑ ]