[ ↓ na navigáciu ↓ ]

UKÁŽKY RIEŠENIA KÚPEĽNÍ TIGO V PANELOVOM DOME

Aj tá najmenšia kúpeľňa môže byť pohodlná a útulná. Čím menej priestoru vo svojej kúpeľni máte, tým dôležitejšia je správna voľba predmetov na zariadenie a ich dispozičné rozvrhnutie Od samého začiatku príprav kúpeľňovej série TIGO mysleli jej návrhári tiež na obyvateľov panelových domov, ktorí túžia po útulnej a funkčnej kúpeľni.

image_1139_175     image_1144_175     image_1149_175

V malej kúpeľni sa počíta každý centimeter. Vďaka najkratšiemu kombiklózetu TIGO s hĺbkou 62 cm a umývadlu TIGO (šírka 60 cm) vytvoríte viac miesta a nebudete sa cítiť stiesnene. Priestor pod umývadlom môžete využiť pre skrinku na uteráky a vedľa neho umiestniť práčku. Aj s veľkým umývadlom a práčkou môžete mať v kúpeľni dostatok miesta. Stačí si len správne vybrať. Umývadlá série Tigo zaberú iba 37 cm a ušetria veľa drahocenného priestoru. Navyše nad práčku môžete umiestniť plytké skrinky a ukryť do nich všetko, čo potrebujete.

MÁte radi oblejšie tvary, ale vaša kúpeľňa je na ne príliš malá?

So sériou TIGO zariadite aj najmenšiu panelákovú kúpeľňu a pritom sa budete cítiť príjemne a pohodlne. Naviac v nej nájdete priestor pre práčku, vaňu, veľké umývadlo, sprchovací kút a ďalšie kúpeľňové zariadenia.

1.45 x 1.6m + 1 x 0.85m

Aj s veľkým umývadlom a práčkou môžete mať v kúpeľni dostatok miesta. Stačí si len správne vybrať. Umývadlá série Tigo zaberú iba 37 cm a ušetria veľa drahocenného priestoru. Navyše nad práčku môžete umiestniť plytké skrinky a ukryť do nich všetko, čo potrebujete.

1.97 x 1.2m

V malej kúpeľni sa počíta každý centimeter. Vďaka najkratšiemu kombiklózetu TIGO s hĺbkou 62 cm a umývadlu TIGO (šírka 60 cm) vytvoríte viac miesta a nebudete sa cítiť stiesnene. Priestor pod umývadlom môžete využiť pre skrinku na uteráky a naopak vedľa neho umiestniť práčku. Sprchový kút s vaničkou (120 x 80 cm) bude skvelou voľbou nielen pre staršie generácie.

1.3 x 1.65m

So sériou TIGO dokážete aj do panelákovej kúpeľne umiestniť práčku, ktorej miesto bolo predtým na chodbe alebo v kuchyni. Stačí klasické umývadlo nahradiť umývadlom TIGO (45 cm) s výklopnou skrinkou a sprchovací kút Mio doplniť vaničkou Deep by Jika, ktoré môžete zakúpiť v akčných balíčkoch za výhodnú cenu. Doplňte ich kombiklózeto,m (62 cm) alebo závesným WC TIGO (49 cm) a priestor pre práčku, nad ktorú odporúčame ešte umiestniť plytkú skrinku, máte pripravený.

1.9 x 1.6m

Vaňa, alebo sprchovací kút? Večná otázka pre panelákové kúpeľne. Ergonomicky tvarovaná a priestranná vaňa TIGO s rozšírenou časťou a vaňovou zástenou nahradí kút a zapadne aj do ťažko riešiteľného priestoru.

Ani malá kúpeľňa nie je uchránená pred veľkým množstvom kúpeľňových drobností, ktoré potrebujete niekam umiestniť. Plytké vysoké skrinky sú ako stvorené práve pre nich. Neuberajú priestor kúpeľne a pomôžu udržať v kúpeľni poriadok. Veľké zrkadlo priestor opticky zväčší a správne zvolené osvetlenie prežiari každú panelákovú kúpeľňu.

1.95 x 1.6m + 1 x 1.3m

Väčšina panelákových kúpeľní neumožňuje umiestniť WC spoločne s umývadlom do jednej miestnosti. Séria TIGO však ponúka najkratší kombiklózet TIGO s hĺbkou 62 cm a k tomu set umývadielka so skrinkou za skvelú cenu. Z pôdorysu je zrejmé, že TIGO si poradí s každým priestorom.

1.95 x 1.6m + 1 x 1.3m


[ ↑ na obsah ↑ ]
[ ↑ na obsah ↑ ]