[ ↓ na navigáciu ↓ ]

JIKA perla a JIKA perla GLASS

Jika perla

Špeciálny keramický povrch s mimoriadnymi hygienickými vlastnosťami, ktorý odpudzuje vodu a zabraňuje usadzovaniu prachu i vodného kameňa. Inšpiráciu našli tvorcovia priamo v kráľovnej kvetín – v ruži. Rovnako ako na jej okvetných plátkoch sa voda zbalí do kvapôčok, ktoré sa rýchlo skotúľajú preč. Stačí teda prúd vody, občas preleštiť povrch umývadla, klozetu či bidetu vlhkou handričkou dosucha..

JIKA perla patrí do radu špeciálnych povrchov s vodu odpudzujúcou charakteristikou, ktorá svojmu užívateľovi výrazne šetrí čas strávený namáhavým čistením jeho privátnych priestorov. Jika myslí skutočne na všetkých. Medzi keramiku s povrchovou úpravou JIKA perla patrí set Mio so svojimi tradičnými elegantnými tvarmi i set Cubito určený  pre náročnejšieho zákazníka.

image001

JIKA perla GLASS

Jednoduchú údržbu a dokonalý vzhľad si, samozrejme, zaslúžia aj sklenené povrchy. Preto značka Jika svoj sortiment – vaňové zásteny Cubito, sprchovacie kúty a dvere Cubito Pure, Mio a Lyra plus – vybavila špeciálnou povrchovou úpravou JIKA perla GLASS. Vďaka nej sa voda zbalí do kvapôčok, ktoré so sebou odnášajú nečistotu, mastnotu či vodný kameň, ktoré inak tvoria nepekné mapy na sklenených plochách.

image003Povrch bez úpravy JIKA perla GLASS.

image005Povrch s úpravou JIKA perla GLASS.

 

 

 

 

 


JIKA perla GLASS (pdf)


[ ↑ na obsah ↑ ]
[ ↑ na obsah ↑ ]