[ ↓ na navigáciu ↓ ]

JIKA pre profesionálov

Pre lepšiu prácu dizajnérov, bytových návrhárov a architektov, rovnako ako pre ľahšiu orientáciu inštalatérov a ďalších odborníkov, slúžia  2D a 3D modely. Je pre nich pripravených približne tisíc dvojrozmerných a trojrozmerných vizualizácií, fotografií i nákresov, keramiky - umývadiel, klozetov, bidetov, pisoárov, ďalej sú k dispozícii vane, sprchové kúty i jednotlivé nábytkové komponenty. Sú pripravené vo vektorovom grafickom formáte DXF (Drawing Interchange File Format).

Spoločnosť Laufen CZ ponúka pre montáž a údržbu odbornú pomoc. Celoročne poriada dvojdňové školenia  pre inštalatérov v CVI (Centrum vzdelávania a informácií) priamo vo výrobnom závode v Znojme, ktoré zahŕňa teoretickú časť aj praktické ukážky montáže. Školenie je rozdelené do dvoch školiacich programov, ktoré prebiehajú v dvoch úrovniach. Výukový program vrátane ubytovania v luxusnom hoteli a stravy je zdarma. Viac informácií možno získať telefonicky na čísle 00420 515 204 336.

K dispozícii sú certifikáty  vyhlásenia o zhode vo formáte pdf, podľa potreby je možné si stiahnuť napr. ISO 9001:2008 pre spoločnosť Laufen CZ, CQS pre spoločnosť Laufen CZ pre návrh, vývoj a výrobu zdravotníckej keramiky, pre obchodovanie so zdravotníckou keramikou, pre kúpu a predaj zdravotníckej keramiky, doplnkov a zariadení kúpeľní. K dispozícii sú taktiež certifikáty pre jednotlivé skupiny výrobkov od keramiky po kúpeľňové doplnky.

 


[ ↑ na obsah ↑ ]
[ ↑ na obsah ↑ ]