[ ↓ na navigáciu ↓ ]

Informácie o súťaži

Od septembra do novembra tohto roku mohli priaznivci značky Jika súťažiť na webových stránkach www.jika.sk o profesionálne návrhy rekonštrukcie kúpeľne od známeho dizajnéra Michala Janků. Ten každý mesiac vyberal desať najlepších návrhov. Najoriginálnejší popis premeny kúpeľne bol navyše odmenený kúpeľným vybavením Jika v hodnote 2 000 EUR. Súťaž zaznamenala v ČR veľký ohlas a spotrebitelia zaslali cez 650 príspevkov. 

vyherce_1

Súťaž „Je kúpeľňa vašou nočnou morou?“ potešila každého, kto nebol spokojný so súčasným stavom svojej kúpeľne a premýšľal, kde začať s vytúženými zmenami. Dizajnér značky Jika Michal Janků, vyberal každý mesiac desať najnápaditejších príspevkov a v súlade s prianím súťažiacich pre nich pripravil návrh rekonštrukcie kúpeľne ušitý na mieru. Autor najzaujímavejšieho príspevku každého mesiaca získal takisto poukaz na kúpeľné vybavenieznačky Jika v hodnote 2 000 EUR.

Pozrite sa, ako sa premeny vydarili.

PRVÝ ŠEK NAŠIEL SVOJHO MAJITEĽA

vyherce_2

Prvou víťazkou v ČR sa v máji stala pani Nikola Olšovská. Michal Janků v jej zadaní ocenil hlavne ochotu zväčšiť priestor kúpeľne na úkor obývacej izby. „Všeobecne je v západnom svete tendencia k prelínaniu obytného a kúpeľňového priestoru stále silnejšia. Kúpeľňa prestáva byť prevažne utilitárnou miestnosťou, ale stáva sa plnohodnotným miestom pre relaxačnú očistu,“ dodáva k návrhu uznávaný dizajnér. Pani Olšovská sa tak môže radovať nielen z originálneho návrhu rekonštrukcie zašlej kúpeľne v novo kúpenom byte, ale takisto zo šeku na 2 000 EUR, za ktorý si môže zabezpečiťkúpeľňové produkty< značky Jika

« späť


[ ↑ na obsah ↑ ]
[ ↑ na obsah ↑ ]