[ ↓ na navigáciu ↓ ]

Michal Janků

Michal Janků

So značkou JIKA spolupracujem už od roku 1992, kedy som pre ňu organizoval prvú výstavu. Od tej doby sa naše cesty nenávratne spojili, ale pre mňa to znamenalo viac - prechod od veľkej architektúry k interiérovému dizajnu. Tu som mohol konečne realizovať projekty, u ktorých som veľmi rýchlo videl výsledky, a tým si ma práca získala úplne. Navyše umožňuje dizajnérovi pohrať sa s každým detailom, ako to bolo napríklad u zostáv Cubito a Lyra Plus.

Kúpeľňa je malým srdcom domova, v ktorej by sa mala celá rodina cítiť  dobre. Pre dospelých je centrom odpočinku a pre deti naopak zábavy. Takýto priestor sa dá vytvoriť iba vtedy, ak si vyberieme kvalitné vybavenie, dobre rozvrhneme miesto a správne zvolíme farby.

Pokiaľ premýšľate o rekonštrukcii, ale stále tápete v neprebernom sortimente firiem, zúčastnite sa súťaže na www.jika.sk. Keď zašlete fotografiu aktuálnej kúpeľne, a doplníte ju plánom a komentárom, čo by ste v nej chceli zmeniť najviac, môžem každý mesiac pomôcť desiatim z vás. Tí odo mňa dostanú 3D návrh a odporučenie, aké kúpeľné vybavenie značky JIKA zvoliť do konkrétneho priestoru. Ten najpútavejší popis budúcej rekonštrukcie, ktorý môžete doplniť napr. ideovou skicou alebo nejakým príbehom vzťahujúcim sa k vašej kúpeľni, získa navyše od značky JIKA kúpeľné vybavenie v hodnote 2 000 EUR,-.

« späť


[ ↑ na obsah ↑ ]
[ ↑ na obsah ↑ ]