[ ↓ na navigáciu ↓ ]

Odhaľte možnosti svojej kúpeľne

Vyberte si to najlepšie pre Vás zo širokého sortimentu TIGO a využite v termíne od 20. 6. do 30. 9. 2012 jedinečnej akcie, vďaka ktorej môžete svoju kúpeľňu zadarmo obohatiť o produkty JIKA v hodnote až 240€!

Ako akcia Tigo funguje?

Ak teraz nakúpite výrobky JIKA Tigo v hodnote 800 vrát. DPH, získate výrobky JIKA v hodnote až 240 € podľa vlastného výberu ZDARMA. Tu si môžete prezrieť celý sortiment produktov JIKA Tigo (set Tigo obsahuje umývadlá, WC, nábytok, vodovodné batérie, vane a vaňové zásteny - do setu Tigo možno tiež započítať podomietkový modul JIKA BASIC a PRO). Akcia platí len pre vybrané predajne, zoznam ktorých nájdete tu. Predajcovia, u ktorých je možné akciu uplatniť, sú označení zelenou farbou a nápisom AKCIA Tigo.

Leták na stiahnutie

Pre viac informácií o akcii sa obráťte na Galériu kúpeľní Laufen:
Štefanovičova 12, Bratislava
tel.: + 421 2 52 62 10 24
email: office.bratislava@sk.laufen.com

Odhaľte možnosti svojej kúpeľne
Riešite problém s malou kúpeľňou?

Riešite problém s malou kúpeľňou?

Čím menej priestoru v kúpeľni máte, tým dôležitejšia je správna voľba a rozvrhnutie jej vybavenia. So sériou TIGO zariadite aj najmenšiu panelákovú kúpeľňu a pritom sa budete cítiť príjemne a pohodlne. Naviac v nej nájdete priestor pre práčku, vaňu, veľké umývadlo, sprchovací kút a ďalšie kúpeľňové zariadenia. Inšpiráciu, ako na to, nájdete tu>>

Čím kúpeľňu vybaviť?

Prezrite si portfólio našich produktov a zistite, že aj vaša kúpeľňa sa môže stať moderným a prakticky usporiadaným miestom, kde budete zrazu chcieť tráviť oveľa viac času. Obklopte sa kvalitou a užite si pocit luxusného komfortu.

Čím kúpeľňu vybaviť?

Nebojte sa rekonštrukcie, pomôžeme vám!

Kúpeľňa je jednou z najpoužívanejších častí domova. Preto je dôležité rekonštrukciu vykonať čo najrýchlejšie a dopredu si ujasniť, čo od daného priestoru očakávate. Kontaktujte svojho najbližšieho predajcu, ochotne Vám pomôže s plánom rekonštrukcie a vybavenia kúpeľne. Zoznam predajných miest a vybraných miest (označených zelenou farbou), kde je tiež možné uplatniť akciu TIGO nájdete tu>>

Prehľad produktov TIGO (PDF)

Produkty TIGO online

« späť


[ ↑ na obsah ↑ ]
[ ↑ na obsah ↑ ]