Chytré úložné priestory

Chytré úložné priestory

Aj tam, kde nie je príliš miesta, vám Jika pomôže vytvoriť nadčasovú, útulnú, a hlavne dokonale funkčnú kúpeľňu a to vrátane úložných priestorov, ktoré sú práve tu nevyhnutné.

Je predsa potrebné prehľadne umiestniť veľké množstvo rôznych fľaštičiek, krabičiek, túb a ďalších hygienických potrieb, uterákov, osušiek i napríklad kôš na špinavú bielizeň. Všetky nábytkové rady JIKA sú týmto potrebám dobre prispôsobené.

Skrinky pod umývadlo ponúkajú odkladacie priestory v inak úplne nevyužiteľnom mieste okolo sifónu. Atypické rohové skrinky dávajú praktický zmysel každému zákutiu, poličky schované za zrkadlom poskytujú dostatok miesta pre bežné drobnosti dennej hygieny bez ohľadu na rozmery miestnosti. Vysoké skrinky, ktorých základňu môže tvoriť vyklápací kôš na špinavú bielizeň taktiež nezaberú mnoho miesta. Väčšiu kúpeľňu potom zmysluplne dotvoria napríklad taburety s úložným priestorom pod sedákom, skrinky s plne výsuvnými zásuvkami alebo skrinky pod dvojumývadlami

CUBITO 2 LYRA OLYMP DEEP 1 TIGO 2

Zásuvky skriniek sú vybavené plnovýsuvnými pojazdmi, ktoré sú okrem iného vybavené brzdou s tichým dojazdom. Maximálne otvorenie uľahčuje prístup i pre veci umiestnené v zadnej časti zásuvky.

Nábytok Tigo je možné doplniť plechovými organizérmi na ukladanie potrebných drobností,ktoré sa inštalujú priamo na vnútornú časť umývadlových zásuviek alebo na dvierka vysokej skrinky. 3-dielny organizér je vhodný iba pre vysoké dvojdielne skrinky.

null