Inšpirácie a tipy

Široká ponuka vodovodných batérií

Vodovodné batérie sa rozrástli o ďalšie série.

Značka Jika dlhodobo ponúka širokú škálu ucelených kúpeľňových sérií. Novo sa významne rozrástlo portfólio vodovodných batérií. Od jesene je možné vyberať z desiatich rôznych kolekcií batérií. Všetky spĺňajú požiadavky modernej doby kladené na tento druh tovaru. Či už sa jedná o šetrné zaobchádzanie s vodou, tvarovú rôznorodosť i funkčnú variabilitu.

Kompletnú ponuku všetkých batérií nájdete v našej brožúre batérií.

Na čo sa zamerať predovšetkým? Nižšia spotreba vody a tečúci prúd smerujúci na odtok umývadla sú základné požiadavky na kvalitnú batériu. Tieto vlastnosti zabezpečí perlátor , ktorý modifikuje tvar prúdu, prevzdušňuje ho a tak šetrí prírodu aj náklady na vodu. Pri nových sériách batérií Cube , Lyra Smart a Talas trendy je možnosť voľby perlátora s rôznym prietokom u umývadlových a drezových batérií. Materiál perlátora odolný voči vodnému kameňu je samozrejmosťou a vďaka nemu odpadá namáhavé čistenie.

Ďalším dôležitým komponentom je kartuše. Má za úlohu miešať studenú a teplú vodu a distribuovať ju do výtokového ramienka. Jika batérie sú vždy vybavené kvalitnými keramickými kartušami.

Mio Style

 

 

 

 

Novinka minulého roka kúpeľňová séria Mio -N sa rozrástla o ďalší variant batérií Mio Style odporúčanú pre túto kolekciu.

Všetky typy krásne dopĺňajú minimalistický dizajn série premietnutý do umývadiel, nábytku i toaliet a ponúkajú príjemné a praktické tvary tela aj ovládacej páky.

Páčka v tvare dokonale oblé tyčinky je veľmi praktickým riešením, pretože sa na nej nedrží voda.

Medzi rôznymi druhmi batérií ponúka séria najvyššiu vodovodnú stojankovú batériu pre umývadlovú misu , jej výška je 368 mm.

 

Cube

 

 

 

 

Obľúbené produkty zo sortimentu umývadiel s nábytkom s názvom Cube sa teraz dočkali vhodného doplnenia sortimentu.

Novo ponúkajú aj vlastnú kolekciu kúpeľňových batérií a jednej kuchynskej. Klasické valcovité telo vhodne dopĺňa hranatá páka a výtok.

Vzniká tak súlad súčasných trendov v podobe čistých tvarov.

Lyra Smart

 

 

 

 

Stálice na trhu Lyra Plus disponuje dvoma variantmi umývadiel. Klasický zaguľatený tvar vyvažuje hranaté umývadlo Lyra Plus Viva , ktoré vnieslo do série moderný nádych.

V tomto trende v prospech stále vyšších požiadaviek na aktuálne geometrický štýl pokračujú batérie Lyra Smart, ktoré telom a líniou páky zmäkčí celkový dojem.

U oblých umývadiel naopak ešte zvýraznia mäkkú linku tradičné siluety.

 

Talas Trendy

 

 

 

 

Obľúbená batérie Talas prešla premenou a nahrádza ju nová Talas Trendy .

Subtílna plochá ovládacia páka zostáva, doplnená je novým robustným telom.

Vznikla tak dizajnovo čistá batéria, ktorá krásne doplní akékoľvek umývadlo.

Aj táto batéria zaručuje prietok 5 litrov za minútu a ponúka voľbu perlátora s rôznym prietokom.

Ohľadom správneho výberu vodovodnej batérie Vám môže pomôcť nasledujúce video s naším odborníkom, ktoré bolo odvysielaných v rámci relácie Receptář Prima nápadů.