Inšpirácie a tipy

Široká ponuka vodovodných batérií

Vodovodné batérie sa rozrástli o ďalšie série.

Značka Jika dlhodobo ponúka širokú škálu ucelených kúpeľňových sérií. Novo sa významne rozrástlo portfólio vodovodných batérií. Od jesene je možné vyberať z desiatich rôznych kolekcií batérií. Všetky spĺňajú požiadavky modernej doby kladené na tento druh tovaru. Či už sa jedná o šetrné zaobchádzanie s vodou, tvarovú rôznorodosť i funkčnú variabilitu.

 

Brožura batérií JikaKompletnú ponuku všetkých batérií nájdete v našej brožúre batérií.Vyhladat-predajne-miesta

 

 

 

 

 

Na čo sa zamerať predovšetkým? Nižšia spotreba vody a tečúci prúd smerujúci na odtok umývadla sú základné požiadavky na kvalitnú batériu. Tieto vlastnosti zabezpečí perlátor , ktorý modifikuje tvar prúdu, prevzdušňuje ho a tak šetrí prírodu aj náklady na vodu. Pri nových sériách batérií Cube , Lyra Smart a Talas trendy je možnosť voľby perlátora s rôznym prietokom u umývadlových a drezových batérií. Materiál perlátora odolný voči vodnému kameňu je samozrejmosťou a vďaka nemu odpadá namáhavé čistenie.

Ďalším dôležitým komponentom je kartuše. Má za úlohu miešať studenú a teplú vodu a distribuovať ju do výtokového ramienka. Jika batérie sú vždy vybavené kvalitnými keramickými kartušami.

Mio Style

 

 

 

Novinka minulého roka kúpeľňová séria Mio -N sa rozrástla o ďalší variant batérií Mio Style odporúčanú pre túto kolekciu.

Všetky typy krásne dopĺňajú minimalistický dizajn série premietnutý do umývadiel, nábytku i toaliet a ponúkajú príjemné a praktické tvary tela aj ovládacej páky.

Páčka v tvare dokonale oblé tyčinky je veľmi praktickým riešením, pretože sa na nej nedrží voda.

Medzi rôznymi druhmi batérií ponúka séria najvyššiu vodovodnú stojankovú batériu pre umývadlovú misu, jej výška je 368 mm.

https://vodovodne-baterie.heureka.sk/f:q:mio%20style/

Cube

 

 

 

Obľúbené produkty zo sortimentu umývadiel s nábytkom s názvom Cube sa teraz dočkali vhodného doplnenia sortimentu.

Novo ponúkajú aj vlastnú kolekciu kúpeľňových batérií a jednej kuchynskej. Klasické valcovité telo vhodne dopĺňa hranatá páka a výtok.

Vzniká tak súlad súčasných trendov v podobe čistých tvarov.

https://vodovodni-baterie.heureka.cz/f:25606:27952789;q:cube/

Lyra Smart

 

 

 

Stálice na trhu Lyra Plus disponuje dvoma variantmi umývadiel. Klasický zaguľatený tvar vyvažuje hranaté umývadlo Lyra Plus Viva , ktoré vnieslo do série moderný nádych.

V tomto trende v prospech stále vyšších požiadaviek na aktuálne geometrický štýl pokračujú batérie Lyra Smart, ktoré telom a líniou páky zmäkčí celkový dojem.

U oblých umývadiel naopak ešte zvýraznia mäkkú linku tradičné siluety.

https://vodovodne-baterie.heureka.sk/f:q:lyra%20smart/

Talas Trendy

 

 

 

Obľúbená batérie Talas prešla premenou a nahrádza ju nová Talas Trendy .

Subtílna plochá ovládacia páka zostáva, doplnená je novým robustným telom.

Vznikla tak dizajnovo čistá batéria, ktorá krásne doplní akékoľvek umývadlo.

Aj táto batéria zaručuje prietok 5 litrov za minútu a ponúka voľbu perlátora s rôznym prietokom.

https://vodovodni-baterie.heureka.cz/f:25606:27952789;q:talas%20trendy/

Viete, že najviac batérií Jika predávame preto, že sú nadčasové a moderné, zároveň znižujú spotrebu vody a sú dostupné za priaznivé ceny. Od roku 2011 sa vodovodné batérie kompletizujú v našom znojemskom závode, kde každá prejde pravidelným testovaním, ktoré zaručuje špičkovú kvalitu a dlhú životnosť.