Jika moja kúpeľňa - to pravé pre vás!

Jika moja kúpeľňa - to pravé pre vás!

Kúpeľne sú pri novostavbách a rekonštrukciách v strede záujmu. Nejde len o priestor pre rýchlu očistu a uskladnenie vecí, ale dnes je často plnohodnotnou súčasťou interiéru a svojim majiteľom poskytuje okrem funkčnosti aj relaxáciu. Túžite po krásnej, originálnej kúpeľni vyladenej do posledných detailov? Pozrite sa na ponuku tradičnej značky JIKA.

V čom je naša výhoda? Ponúkame doslova kompletný sortiment - kúpeľňový nábytok, umývadlá, WC, bidety, vane, vodovodné batérie, sedátka, vaňové zásteny, sprchové kúty, špeciálne produkty, sprchové vaničky, kúpeľňové doplnky, obklady a dlažby. U nás nájdete premyslené designérske série vhodné ako do veľkých priestorov, tak do malých kúpeľní, kde záleží na každom centimetri. Záleží len na vás a dispozíciách vášho interiéru.

V našich návrhárskych štúdiách a výrobných prevádzkach stále hľadáme nové možnosti a inovácie, prichádzame s prevratnými novinkami v technológiách a systémoch. Vždy máme na zreteli komfort, pohodlie, jednoduchú údržbu a dlhú životnosť. Sledujeme svetové trendy a s tvorivou invenciou na ne reagujeme.

Aké benefity u nás nájdete? Vašu pozornosť vzbudí napríklad špeciálna povrchová úprava keramiky JIKA Perla, ktorá uľahčuje údržbu a predlžuje životnosť alebo glazovaný vnútorný kruh a odpad klozetov Antibak, ktorý zabraňuje zachytávaniu nečistôt. Stopercentne si vás získa mechanizmus SLOWCLOSE spomaľujúci sklápanie WC sedátka. Pre úsporu vody pri splachovaní sme vyvinuli DUAL FLUSH, a keď hovoríme o dlhej životnosti, potom k tomu máme pádne dôkazy. Náš nábytok je vybavený najkvalitnejšími dvernými pántmi testovanými na 20 000 - 30 000 cyklov.

S výrobkami JIKA sa môžete spoľahnúť na trvalú kvalitu podporenú tradíciou siahajúcou až k roku 1841. Vo svete kúpeľní zastupujeme najvyššiu ligu a veľmi dobre vnímame potreby a priania našich zákazníkov. Všetka naša snaha sa uberá k harmonickému spojeniu funkčnosti a designu a širokému výberu riešení pre uspokojenie všetkých zákazníkov.

S nami si jednoducho poviete: "JIKA Moja kúpeľňa"!

Inšpirácia