Priamočiara geometria vo vašej kúpeľni

Priamočiara geometria vo vašej kúpeľni

Jedným zo súčasných trendov v dizajne a vybavení kúpeľní je priamočiara geometria.

Séria kúpeľňového nábytku, umývadiel a ďalšieho vybavenia CUBITO reprezentuje trend vysokofunkčných a štýlovo čistých kúpeľní. Ak ešte pridáte k vybranému nábytku a sanitárnej keramike vyladené obklady a dlažby z produkcie JIKA, stávate sa majiteľmi kúpeľne snov.

CUBITO charakterizujú jednoduché tvary a jasné línie vyšperkované použitím kvalitných materiálov a dokonalým spracovaním. CUBITO je koncept, ktorý neomrzí, teraz navyše doplnený o novú sériu nábytku a batérií CUBITO-N. Inovovaný nábytok má ešte priamejší, jednoduchší dizajn, a samozrejme, sedí na rozmery Cubito umývadiel. Skrinky a zásuvky sú bez úchytov, využívajú funkciu push to open – otvorenie iba zatlačením. Čerstvá séria prináša aj nové farebné vyhotovenia a ešte kvalitnejší povrch.

CUBITO-N push to open

Umývadlá CUBITO najviac bodujú svojou jednoduchosťou. Obrovským benefitom je pestrosť v rozmeroch aj vyhotoveniach a keramika CUBITO sa tak uplatní vo vzdušných priestoroch veľkých kúpeľní rovnako ako v obmedzených metroch alebo v podkroví. Vyberajte presne podľa svojich potrieb a parametrov svojej kúpeľne. Asymetrické umývadlá sú aktuálnym trendom pri riešení kúpeľní nielen v atypických miestnostiach. Umývadlo CUBITO so šírkou 75 cm s odkladacou plochou podľa požiadaviek vľavo či vpravo ideálne využije každý centimeter. Hitom sú aj dvojumývadlá, ktoré poskytujú komfort pri rannom nápore v kúpeľni.

Variabilita kúpeľňového nábytku CUBITO-N ponúka takmer neobmedzené možnosti v kombinovaní rôznych typov skriniek a ich povrchových úprav. Na svoje si prídu nielen priaznivci čisto bielej elegancie. Korpusy vo vyhotovení tmavá borovica alebo vo svetlom variante dub dodajú vašej kúpeľni šťavu. Oba dekory sú moderné so štruktúrou a hĺbkou skutočného masívu. Skrinky pod umývadlo vytvárajú dostatok úložných priestorov a nevšedný dizajn tak doplňuje rýdzu funkčnosť. Tá je potvrdená aj kvalitnými pojazdmi s plnovýsuvom a brzdou dotvárania.n

Pozrite sa na ponuku uceleného radu a presvedčte sa sami, aké kreatívne možnosti CUBITO ponúka. Vyskúšajte novinky pod označením CUBITO-N, napríklad nové skrinky alebo extra tenkú sprchovú hlavu s dažďovým efektom. Vaša kúpeľňa bude s vybavením CUBITO jedinečná, originálna a neobvykle príťažlivá.
Cubito1 Cubito2 Cubito3 Cubito4 Cubito5 Cubito6 Cubito7 Cubito8

Inšpirácia