Riesenie pre male kupelne

Riesenie pre male kupelne

Málo priestoru nemusí obmädzovať vaše plány. Dômyselne navrhnutá kúpeľňa Tigo šetrí na každom centimetre a prináša neobvyklé konstrukčné riešenia.

Netrápte sa, že vaša kúpeľňa nepatrí k najväčším. Seŕia TIGO ponúka premyslený kúpeľňový nábytok, umývadlá a ďalšie vybavenia predovšetkým do malých a úzkych kúpeľní. Vďaka správne zvolenému vybaveniu vyčarujete i z malého priestoru plne funkčnú a estetickú kúpeľňu, ktorá bude slúžiť svojmu účelu a v ktorej sa budete cítiť dobre. Kúpeľňová zostava TIGO dokazuje, že ani malá kúpeľňa nemusí pôsobiť stiesneným dojmom. Dômyselne navrhnutý kúpeľňový set šetrí každý drahocenný centimeter a prináša nevšedné designové riešenia tam, kde ich najviac potrebujete.

TIGO

Umývadlá TIGO ťažia predovšetkým z asymetrického tvaru, vďaka ktorému zapadnú i do tej najmenšej kúpeľne. Rovnako ako umývadielka zo série TIGO ich môžete zakúpiť v sete spoločne so skrinkou. Praktická skrinka pod umývadlo schová vše potrebné a rozumne navrhnuté úchytky neobmedzujú voľný pohyb v kúpeľni. Výhodný set umývadlá so skrinkou šetrí miesto a navyše je i cenovo veľmi priaznivý. Kúpeľňový nábytok TIGO vás bude baviť vďaka ľahkému a hravému pojatiu. Skrinky môžete zvoliť vo farbách creme, biela, creme/biela alebo vo výraznejších odtieňoch mokka a svieža zelená. Atypický asymetrický sprchový kút TIGO je na slovenskom trhu úplne ojedinelou ponukou. Vyrieši úzke, dlhšie priestory, ktorých dispozíciu nie je možné ani pri náročných rekonštrukciách pozmeniť. Vďaka špeciálnej úprave JIKA perla GLASS sa môžete tešiť na veľmi jednoduchú údržbu. Sprchový kút je možné doplniť o praktický sprchový stĺp LYRA s nástennou batériou, prepínačom a posuvným držiakom sprchy s výškovým nastavením.>

Inšpirácia