Seria TIGO aj pre najmensiu panelakovu kupelnu

Seria TIGO aj pre najmensiu panelakovu kupelnu

So sériou TIGO zariadite i najmenšiu panelákovú kúpeľňu a pritom sa budete cítiť pohodlne. Naviac v nej nájdete priestor pre práčku, vaňu, veľké umývadlo, sprchový kút a ďalše kúpeľňové zariadenia.

MÁTE RÁDI OBLEJŠIE TVARY, ALE VAŠA KÚPEĽŇA JE PRÍLIŠ MALÁ?

So sériou TIGO zariadite aj najmenšiu panelákovú kúpeľňu a pritom sa budete cítiť príjemne a pohodlne. Navyše v nej nájdete priestor pre pračku, vaňu, veľké umývadlo, sprchový kút a ďalšie kúpeľňové zariadenia.

1.45 x 1.6m + 1 x 0.85m

Aj s veľkým umývadlom a pračkou môžete mať v kúpeľni dostatok miesta. Stačí si iba správne vybrať. Umývadlá série Tigo zaberú iba 37 cm a ušetria veľa drahocenného priestoru. Navyše nad pračku môžete umiestniť plytké skrinky a ukryť do nich všetko, čo potrebujete.

1.97 x 1.2m

V malej kúpeľni sa počíta každý centimeter. Vďaka najkratšiemu kombiklozetu Tigo s hĺbkou 62 cm a umývadlu Tigo (šírka 60 cm) vytvoríte viac miesta a nebudete sa cítiť stiesnene. Priestor pod umývadlom môžete využiť pre skrinku na uteráky a naopak vedľa nej umiestniť pračku. Sprchový kút s vaničkou (120 x 80 cm) bude skvelou voľbou nie len pre staršie generácie.

1.3 x 1.65m

So sériou TIGO dokážete i do panelákovej kúpeľne umiestniť pračku, ktorej miesto bolo predtým na chodbe alebo v kuchyni. Stačí klasické umývadlo nahradiť umývadielkom TIGO (45 cm) s výklopnou skrinkou a sprchový kút Mio doplniť vaničkou Deep by JIKA. Doplňte ich kombiklozetom (62 cm) alebo závesným WC Tigo (49 cm) a priestor pre pračku, nad ktorú odporúčame ešte umiestniť plytkú skrinku, máte pripravený.

1.9 x 1.6m

Vaňa, alebo sprchový kút? Večná otázka pre panelákové kúpeľne. Ergonomicky tvarovaná a priestorná vaňa Tigo s rozšírenou časťou a vaňovou zástenou nahradí kút a zapadne i do komplikovane riešiteľného priestoru.

Ani malá kúpeľňa nie je uchránená pred veľkým množstvom kúpeľňových drobností, ktoré potrebujete niekam umiestniť. Plytké vysoké skrinky sú ako stvorené práve pre ne. Neuberajú priestor kúpeľne a pomôžu udržať v kúpeľni poriadok. Veľké zrkadlo priestor opticky zväčší a správne zvolené osvetlenie presvetlí každú panelákovú kúpeľňu.

 

1.95 x 1.6m + 1 x 1.3m

Väčšina panelákových kúpeľní neumožňuje umiestniť WC spoločne s umývadlom do jednej miestnosti. Séria Tigo však ponúka najkratší kombiklozet Tigo s hĺbkou 62 cm a k tomu set umývadielka si skrinkou. Z pôdorysu je jasné, že Tigo si poradí s každým priestorom.

1.95 x 1.6m + 1 x 1.3m

 

UKÁZKY ŘEŠENÍ KOUPELEN TIGO V PANELOVÉM DOMĚ

I ta najmenšia kúpeľňa môže byť pohodlná a útulná. Čím menej priestoru vo svojej kúpeľni máte, tím dôležitejšia je správna voľba zriaďovacích predmetov a ich rozvrhnutie v priestore. Od samého začiatku príprav kúpeľňového setu Tigo mysleli jeho návrhári aj na obyvateľov panelových domov, ktorí túžia po útulnej a funkčnej kúpeľni.

V malej kúpeľni sa počíta každý centimeter. Vďaka najkratšiemu kombiklozetu Tigo s hĺbkou 62 cm vytvoríte viac miesta a nebudete sa cítiť stiesnene. Priestor pod umývadlom môžete využiť pre skrinku na uteráky a naopak vedľa nej umiestniť i pračku. Aj s veľkým umývadlom a pračkou môžete mať v kúpeľni dostatok miesta. Stačí si iba správne vybrať. Umývadlá série Tigo zaberú iba 37 cm a ušetria veľa drahocenného priestoru. Navyše nad pračku môžete umiestniť skrinky a skryť do nich všetko, čo potrebujete.

Inšpirácia