Tigo Dokonaly Komfort V Kazdom Detaile

Tigo Dokonaly Komfort V Kazdom Detaile

Designové umývadlo, veľkorysé dvojumývadlo, atypický sprchový kút, tvarovaná vaňa, priestorné odkládacie plochy, dostatok rôznych skriniek v luxusnej povrchovej úprave. Taká môže byť kúpeľňa vašich snov.

Rešpektuje cit pre prepracovanie každého detailu, ladí s rôznymi štýlmi interiérov. Kúpeľňová séria Tigo je pestrá paleta, z ktorej ako maliar vytvoríte majstrovské nadčasové dielo pre početnú rodinu, náročný pár i skromnejšie priestory. cm s výklopnou skrinkou a končí u dvojumývadla s veľkorysou odkladacou plochou. Moderné umývadlá Tigo s netradične umiestnenou batériou, hlboká iba 38,5 cm ponúka Jika v šírkach 65, 80, 100 a 125 cm s rôzne širokými odkladacími plochami. Interiér podľa potreby dotvorí umývadlová skrinka alebo nerezový sifón a police v rôznom farebnom vyhotovení, prípadne praktické nerezové držiaky na uteráky.

cm s výklopnou skříňkou a končí u dvojumyvadla s velkorysou odkládací plochou. Moderní umyvadla Tigo s netradičně umístěnou baterií, hluboká pouhých 38,5 cm nabízí Jika v šířkách 65, 80, 100 a 125 cm s různě širokými odkládacími plochami. Interiér podle potřeby dotvoří umyvadlová skříňka nebo nerezový sifon a police v různém barevném provedení, případně praktické nerezové držáky na ručníky.

Séria Tigo vsádza na čistotu a eleganciu. Hladké plochy lakovaných skriniek nerušia komplikované úchytky, ktoré sú u nábytku Tigo rafinovane umiestnené na hrane zásuviek. Dostatok úložného priestoru ponúka nie len vysoká závesná skrinka, ale aj prehľadné, plnovýsuvné zásuvky, ktoré sú vybavené brzdou s tichým dojazdom. Maximálne otvorenie zásuvky tak umožňuje prístup aj pre veci umiestnené v zadnej časti zásuvky. Zásuvky je možné doplniť praktickými plechovými organizérmi na ukladanie drobností.

Ďalšou komfortnou záležitosťou série Tigo je vaňa a sprcha v jednom. Ergonomicky tvarovaná vaňa Tigo je v sprchovacom priestore široká 80 cm, zvyšok je o desať centimetrov užší a zmestí sa teda pohodlne i do menších priestorov. Dôležitým detailom je rovné dno v širšej časti, ktoré je potrebné pre bezpečný pohyb pri sprchovaní a naopak ergonomicky tvarovaná časť vane pre podporu bedernej časti chrbtice. Vaňu doplňuje špeciálna zástena z bezpečnostného skla, ktorá presne kopíruje jej tvar.

Inšpirácia