Inšpirácie a tipy

Rekonštrukcia kúpeľne v rukách značky Jika

Pre výherkyňu našej súťaže sme zrekonštruovali kúpeľňu s rozpočtom 2 000 EUR a z tmavých priestorov vytvorili presvetlené miesto, v ktorom kraľuje jednoduchosť a nadčasovosť série Cubito Pure.

Príbeh kúpeľne

Pôvodná kúpeľňa bola obložená tmavými obkladmi. Rúrky zasahujúce do priestoru pôsobili nevzhľadne a narušovali tak príjemnú atmosféru, ktorá by mala byť jej neoddeliteľnou súčasťou. Nedostatok úložných priestorov pôsobil v kúpeľni chaotickým dojmom a miestnosť bola zaplnená nevyhnutnosťami, ktoré nebolo kam uložiť. Kúpeľňa preto potrebovala nielen nový dizajn, ale aj úpravy s dôrazom na funkčnosť a praktickosť.

Nová, praktická a nadčasová kúpeľňa

Hlavným cieľom celej rekonštrukcie bolo vytvoriť svetlý a opticky väčší priestor, v ktorom sa bude každý člen domácnosti cítiť príjemne. Tmavé obklady sme vymenili za svetlé a vaňu nahradili sprchovými dverami s dekorom, ktorý dodáva väčší pocit súkromia počas sprchovania. Štýl celej kúpeľne podčiarkuje jednoduché umývadlo so skrinkou, ktorá schová všetky nevyhnutnosti a svetlý  dekor dodá priestoru vzdušnosť a pocit čistoty.

Pri voľbe všetkého vybavenia sme sa zamerali na optické zväčšenie priestoru, praktickosť, jednoduchosť a nadčasový design, v ktorom majitelia budú môcť relaxovať a tráviť čas s radosťou.

Pôvodne staré a nevzhľadné zrkadlo sme vymenili za moderné a jednoduché zrkadlo Clear, ktoré je doplnené o prirodzené LED osvetlenie vhodné do kúpeľní s menšou prítomnosťou denného svetla.

Za dokonalým a celistvým vzhľadom celej kúpeľne stoja doplnky, ktoré vďaka svojej jednoduchosti dokreslia elegantný vzhľad.