Inšpirácie a tipy

Rimless toaleta zabezpečí dokonalú čistotu a ľahkú údržbu

Moderné klozety v súčasnej dobe ponúkajú technológiu splachovania rimless. Ide o pomerne veľkú zmenu a revolučný krok. Klozety s touto technológiou totiž poskytujú vysoký hygienický štandard.

KLOZET BEZ OPLACHOVÉHO KRUHU JE SPRÁVNA VOĽBA

Pri výbere toalety hrá okrem dizajnu práve technológia splachovania rozhodujúcu úlohu. V súčasnej dobe je kladený obzvlášť veľký dôraz na hygienu a ľahkú údržbu, preto sú Jika toalety s technológiou rimless tou správnou voľbou.

 

Ľahká údržba

 

 

Vzhľadom k absencii oplachového kruhu sa nečistoty nemajú kde usadzovať.

Žiadne záhyby a duté priestory, kde by sa mohlo dariť baktériám. S tým súvisí aj fakt, že starostlivosť o toaletu je jednoduchá a rýchla pri použití malého množstva čistiacich prostriedkov.

 

 

ŠETRIŤ JE TRENDY

 

 

Ďalším dôležitým faktorom pre výber toalety je šetrné zaobchádzanie s vodou aj s finančnými prostriedkami.

Všetky toalety s rimless technológiou sú konštruované so systémom dvojitého splachovania Dual Flush, ktorý použije 3 a 4,5 litra pre malé a veľké spláchnutie.

Tento štandard tak zabraňuje nielen plytvaniu pitnou vodou, ale prispieva aj k šetreniu nákladov za spotrebu vody.

V SKRATKE - PREČO VYBRAŤ RIMLESS?

1) Pretože sa ľahko udržuje!
Spĺňa totiž najprísnejšie hygienické požiadavky modernej doby.

 

2) Pretože je to technológia modernej doby!
Rovnomerne a dostatočne silno opláchne celú misu.

 

3) Pretože šetrí vodou!
Splachuje iba 3 a 4,5 litra vody.

 

4) Pretože ponúka jedinečnú kombináciu funkčnosti a dizajnu!
V spojení s dôkladným spracovaním českej keramiky vzniká unikátny produkt, ktorý sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašej domácnosti.

 

NAŠA PONUKA RIMLESS TOALIET

Závesný klozet Mio rimless
Ponúka jedinečný dizajn spoločne s novou technológiou rimless. Vďaka skromným rozmerom 54 x 35 x 36 cm ho môžete umiestniť aj do menších priestorov.

Lyra plus rimless
Obľúbená séria Lyra plus ponúka závesný variant s technológiou rimless a novo aj kombiklozet s vodorovným odpadom. Ten umožňuje väčšie pohodlie vďaka sedacie výškou 45 cm (vrátane sedadla), čo je vzhľadom k vyššiemu priemernému vzrastu populácie vítaná zmena.

Závesný klozet Dino rimless
Klasický tvar toalety ponúka všetky benefity toaliet bez oplachového kruhu. Splachuje 3 a 4,5 litra vody a zároveň sa ľahko a rýchlo udržuje v perfektnom hygienickom stave.