Inšpirácie a tipy

WC s technológiou rimless v sérii Lyra Plus

Kolekcia Lyra Plus rozširuje svoju ponuku o ďalší produkt s modernou technológiou. Vedľa závesného klozetu bez oplachového kruhu ponúka v tejto variante teraz tiež kombinované WC.

Klozety rimless

 

Hoci je špeciálna konštrukcia rimless v toaletách už pár rokov fungujúcim prvkom, pre niektorých ľudí môže byť stále neznámou. Preto sa sluší pripomenúť, že záchody s týmto druhom oplachu rovnomerne splachujú vnútorný priestor misy, a to bez klasického záhybu pre distribúciu vody.

Kladie dôraz na ekológiu a úsporu

 

 

Väčšina toaliet uvádzaných na trh už disponuje nastavením na spláchnutie 3 respektíve 4,5 litrov vody na malé a veľké spláchnutie.

Tento trend drží krok s modernou dobou, v ktorej je šetrenie vodou veľmi dôležitým faktorom. To ide ruka v ruke aj s úsporou peňazí za spotrebu vody v domácnosti.

Perfektná hygiena a ľahká údržba

 

 

Absencia oplachového kruhu a tým pádom dobre dostupný horný okraj toalety neumožňuje usadzovaniu nečistôt a baktérií. Toaleta sa preto veľmi ľahko udržuje čistá.

Najvyššie hygienické nároky spĺňa celý rad toaliet

Rodina rimless toaliet od značky Jika je teraz zase o poznanie väčšie. Ponúka rad rimless závesných klozetov v sériách Mio, Lyra Plus a Dino. Teraz je tak možné vyberať v širšom spektre tvarov klozetov. Hygienickú a zároveň úspornú toaletu je tak možné zaobstarať do kúpeľní s rôznymi požiadavkami.

Nový kombiklozet Lyra Plus rimless

 

 

Dokonale ladia svojimi tvarmi s existujúcimi produktmi v kúpeľňovej sérii, a to ako s klasickými oblými umývadlami, tak s hranatými umývadlami a nábytkom Lyra plus VIVA.

Spĺňa zároveň náročné požiadavky súčasnej doby na hygienu.

 

Lyra Plus je dlhoročnou stálicou na trhu

 

Nový klozet umožňuje väčšie pohodlie vďaka sedacie výške 45 cm (opäť vrátane sedadla), čo je vzhľadom k vyššiemu priemernému vzrastu populácie vítaná zmena. K dispozícii je vo variante s vodorovným odpadom.