Inšpirácie a tipy

Čierna v kúpeľni ako trend

Trendy v kúpeľňovom dizajne sa neustále vyvíjajú a takmer každý rok prinesú niečo nové.

Dlhodobým trendom, ktorý sa nedá v poslednej dobe prehliadnuť, a ktorý medzi ostatnými dominuje, sú čierne prvky v podobe doplnkov, batérií, sprchového príslušenstva alebo napríklad splachovacích tlačidiel je možné totiž ľahko kombinovať so širokým spektrom vybavenia, farieb i materiálov. Navyše vhodne doplnia kúpeľne v modernom štýle, ale aj tradičné. Prostredníctvom drobných detailov je možné kúpeľňu veľmi jednoducho ozvláštniť, dodať celému interiéru výnimočný nádych a vytvoriť dizajnový, ale súčasne absolútne harmonický priestor bez rušivých elementov.

V prípade drobného kúpeľňového vybavenia v čiernej farbe sa nemusíte báť ani jeho použitia v malých priestoroch.

ZMENA AJ BEZ REKONŠTRUKCIE

Pokiaľ túžite po zmene a nechcete ani nepotrebujete vykonávať celkovú rekonštrukciu, môžu byť práve doplnky alebo batérie cestou, ako kúpeľni dodať nový svieži vzhľad, a to bez nákladnej investície.

TIPY ZNAČKY JIKA

Háčiky na uteráky, mydlovničky, dávkovače mydla, držiaky na kefky a ďalšie doplnky Mio Style v čiernej farbe od značky JIKA pôsobia elegantným dojmom, ktorý ešte upevňuje ich zamatovo hebký matný povrch. Okrem dizajnu je navyše ich benefitom aj kvalitné prevedenie – všetky doplnky sú vysoko odolné proti poškriabaniu. V ponuke značky JIKA nájdete všetko, čo si môžete priať – od závesných tyčí na uteráky, po držiaky toaletného papiera.

Batérie Mio Style nadchnú nielen svojím prevedením v čiernej farbe, ale aj kvalitou a svojimi funkciami. Umývadlové a drezové batérie disponujú funkciou Cold Start, ktorá pomáha šetriť vodu a energiu. K úspore prispievajú aj kvalitné kartuše a perlátory s obmedzovačom prietoku vody. Značka JIKA prišla s kompletným sortimentom batérií, takže nechýbajú ani sprchové, vaňové alebo bidetové batérie, k dispozícii je aj kompletné sprchové príslušenstvo v čiernej farbe. Aby bola kúpeľňa naozaj kompletne zladená, značka myslela aj na také detaily, ako je umývadlová výpust v čiernej farbe alebo sifón.

Ak nechcete zostávať iba pri doplnkoch a elegantná čierna vás očarila natoľko, že by ste ju radi využili viac, môžete siahnuť po tmavom nábytku. Značka JIKA v tomto roku uviedla novinku, umývadlovú skrinku s umývadlom Pure v nadčasovom dizajne, ktorá sa stane dominantou kúpeľne. Vďaka praktickému riešeniu navyše poskytne dostatok priestorov na uloženie všetkých potrebných vecí, ktoré by mohli pôsobiť rušivo.

Doplnky JIKA, batérie aj ďalšie sortimenty českej značky si môžete pozrieť v showroome LAUFEN space Prague v blízkosti námestia I. P. Pavlova.