Školenie pre inštalatérov

Bližšie informácie o školení a kontakt

Veríme, že základom pre kvalitnú realizáciu kúpeľne je dobrý návrh a odborné poradenstvo zákazníkovi. Veľmi dôležitým faktorom úspechu našej spoločnosti je úzka spolupráca s montážnymi firmami, s inštalatérmi, s projektantami a s architektami a ľahká dostupnosť informácií zo strany nás - výrobcov. Stály kontakt s ľuďmi, ktorí denne riešia nové výzvy pri kontakte s koncovým zákazníkom či v oblasti technických inštalácií alebo návrhov, nám dáva potrebnú spätnú väzbu a zároveň poskytuje impulzy pre vývoj nášho portfólia produktov. My, v Laufen CZ s.r.o., si veľmi vážime tohto partnerstva a chceme, aby bolo prospešné pre obe strany.

Organizujeme preto školenia pre profesionálov (inštalatérov, obchodných partnerov, projektantov atď), vo svojom Centre vzdelávania a informácií Laufen CZ s.r.o., priamo vo výrobnom závode v Znojme, ktorým každý rok prejdú stovky odborníkov. Centrum ponúka tréningové moduly svojim obsahom prispôsobené rôznym skupinám (s dôrazom ako na technické informácie, tak na predajné výhody atď).

Sprievodca tréningovými aktivitami (pdf)

Školenia pre profesionálov (projektantov, obchodných partnerov atď.) pripravujeme na mieru na základe Vašich individuálnych potrieb a zadania. Oblasti a témy nájdete v dokumente Sprievodca tréningovými aktivitami Laufen CZ s.r.o. V prípade záujmu či akýchkoľvek otázok kontaktujte, prosím, priamo vedúceho centra produktového vzdelávania - Libor Žák tel.: +420 606 637 788.

Ako inštalatéri môžete využiť našich odborných skúseností pre prácu s výrobkami z portfólia spoločnosti Laufen CZ s.r.o. (JIKA / LAUFEN / ROCA). Školenie zahŕňa teoretickú časť, prehliadku výrobného závodu s ukážkou najmodernejších výrobných technológií. V prípade školenia pre inštalatérov obsahuje samozrejme aj praktické ukážky montáže. Absolventi získajú na záver školenia certifikát spôsobilosti pre montáž týchto výrobkov. Laufen CZ s.r.o. bude navyše na webových stránkach www.jika.cz odporúčať kontakty na týchto certifikovaných absolventov kurzov všetkým potenciálnym zákazníkom. Informácie o voľných termínoch sa môžete dozvedieť v sekcii Prihlasovací formulár alebo nás kontaktovať telefonicky - Petr Povolný, technik produktového školení, tel: +420 730 541 692.

V programe školenia nájdete, okrem iného, tieto témy:

• katalógy a cenníky
• riešenie reklamácií - súvisiace zákony a normy
• inštalácie keramických produktov (umývadlá, urinály, klozety, bidety atp.)
• nastavenie a výmena ventilov, sedátok
• prehľad produktov

Súčasťou kurzov je okrem teoretickej časti aj praktická ukážka montáže a prehliadka vzorkovní produktov JIKA / LAUFEN / ROCA. Ďalej návšteva znojemského závodu Laufen CZ s.r.o. kde Vám predstavíme proces výroby sanitárnej keramiky, montovňu vodovodných batérií a kúpeľňového nábytku. Chýbať nebude spoločenský program vrátane večerného posedenia u dobrého vína v atmosfére historických vínnych pivníc. Doprava je individuálna na vlastné náklady. Tento dvojdňový program je zdarma vrátane ubytovania a stravy.

Centrum produktového vzdelávania / Školiace centrum
http://www.jika.cz/pro-profesionaly/skoleni/
E-mail: product.training@cz.laufen.com
tel: +420 515 204 336
mobil: +420 606 637 788

Servis