Senzorové batérie, praktická technológia

Senzorové batérie, praktická technológia

Vodovodné batérie senzorového typu obmedzujú spotrebu vody na 6 litrov za minútu. Snímacia zóna s režimom vypnutia prívodu vody od 0,25 do necelých 8 sekúnd od vzdialenia rúk z dosahu senzoru túto prácu spoľahlivo odvedie.

Maximálna hygiena sa musí zlučovať s praktickosťou a efektivitou, ale aj s jednoduchosťou a pohodlným používaním pre verejnosť. Inteligentná elektronika s automatickým nastavením podľa okolitých podmienok, technológie Auto Sensor, umožňuje skvelé hygienické zázemie na často využívaných toaletách, ktoré môžu používať až stovky užívateľov každý deň. Technológia reaguje na prítomnosť rúk v snímanej zóne až do vzdialenosti 30 cm od senzoru, čím sa okamžite zapne prívod vody. Naproti tomu sa batéria vypne po vypršaní nastaveného časového úseku po odtiahnutí rúk (0,25 až 7,75 sekúnd). Ako bezpečnostná funkcia je tok vody vypnutý po 5 minútach. K dispozícii je nastavenie vypnutia vody a aj možnosť vypnúť senzor diaľkovo. K dispozícii sú dve možnosti napájania, od 24V DC po 6V batérie (batérie 4 x 1,5V AA) s monitoringom napájania pre variantu s batériami.

Pietok vody je obmedzený na 6 litrov za minútu a prevzdušňovač je vyrobený nemeckou firmou Neoperl. Na výrobok sa vzťahuje 5-ročná záruka.

Čo sa týka lekárskych zariadení, bola vybraná séria bezpečnostných opatrení, ktorá zabraňujú šíreniu Legionelly.

Vlastnosti a výhody