Záchody, ktoré prekonajú vaše očakávania

Záchody, ktoré prekonajú vaše očakávania

Táto ponuka robí toalety nečakane atraktívne. Príchod nových technológií obnovil záujem designérov o okrajové záležitosti a stal sa plnohodnotnou prácou.

Aktuálna ponuka WC a bidetov robí toalety nečakane atraktívne. Dnes už môžete požiadať viac ako iba bežnú toaletu s hygienickou funkciou. WC je neoddeliteľnou súčasťou dobre vybavenej kúpeľne alebo samostatnej toalety. Správna voľba sa vyznačuje eleganciou, vysokou kvalitou designu a technológiami, ktoré sprostredkujú užívateľom ten najlepší zážitok.

Vaše toaleta už nebude obyčajná, keď sa rozhodnete pre jedno z WC od firmy JIKA. Môžete sa rozhodnúť pre závesnú alebo stojacu toaletu. Série Pure ponúka presné línie a čistý avantgardný štýl. Elegantný design toalety a nové úzke dosky na sedenie sa perfektne doplňujú a dohromady tvoria harmonický celok. Séria Pure má najmodernejší vzhľad a zaujíma prvé miesto na súčasnom trhu. Tieto výrobky sú ľahké a jedinečné v tom, že ich vrchný kryt sa neprekrýva so sedacou časťou. Toalety a dosky na sedenie Deep by JIKA ponúkajú rovnaké výhody v inom designu.

Toalety JIKA sú k dispozícii s dômyselným bezpečnostným mechanizmom Slowclose, ktorý spomaľuje pád poklopu na toaletnú misu. Stačí kryt jemne posunúť, a ten sa už sám pomaly spustí na toaletnú misu. Oceľové úchyty Keyless sa dajú jednoducho rozobrať. Stačí iba raz zatiahnuť a doska sa dá jednoducho odobrať, čo uľahčuje čistenie.

Používanie technológie Dual Flush zaručuje najúspornejšie využitie vody pri splachovaní. Pre perfektné spláchnutie potrebujete iba 3 alebo 4,5 litre vody. Vzhľadom k tomu, že normálne spláchnutie odčerpá až 8 litrov vody, sa jedná o značnú úsporu.

Vlastnosti a výhody