Prielom v hygiene s JIKA perla

Prielom v hygiene s JIKA perla

Správna hygiena je základom dobrého zdravia. JIKA perla a JIKA perla Glass sú povrchové ošetrenia pre keramiku a sklo, ktoré zásadne zvyšujú čistotu.

Vynikajúce hygienické podmienky už nie sú iba prianím, ale stali sa skutočnosťou. JIKA perla má vode odpudzujúce vlastnosti, ktoré zabraňujú usadzovaniu prachu a vodného kameňa na keramickom povrchu. Inšpiráciou pre tieto vlastnosti bola sama príroda. Designéry sa inspirovali kráľovnou všetkých rastlín: ružou. Rovnako ako na okvetných lístkoch ruže sa voda na povrchu zlúči do malých kvapiek a rýchlo skĺzne dole. Keď je k dispozícii prúd vody, tak stačí iba z času na čas pretrieť povrch vášho umývadla, toalety alebo bidetu mokrou handričkou a JIKA perla znovu dodá povrchu čistotu, čím vám ušetrí prácu a námahu. Táto špeciálna povrchová úprava, ktorá sa používa pri niektorých JIKA výrobkov, sa nanáša na vypálenú glazúru keramického výrobku. U umývadiel je vhodná ako pre vonkajšie, tak aj pre vnútorné povrchy umývadiel. V prípade záchodových mís a pisoárov sa JIKA perla nanáša iba na vonkajší povrchy, pretože aplikácia na vnútorné časti by v oboch prípadoch spôsobovala nižší efektivitu splachovania. Dajte pozor na to, aby sa nepoužívali žiadne agresívne čistiace prostriedky na čistenie JIKA perla povrchov. Úprava JIKA perla je v ponuke pre sanitárnu keramiku zo sérií Cubito Pure a Mio, ktoré vylepšujú atmosféru toaliet.

V rámci novej vlny inovácií bola táto povrchová úprava rozšírená aj na sklenené povrchy. Preto môžu byť sprchové kúty a sprchové zásteny z kolekcie Cubito Pure a Tigo s úpravou JIKA perla Glass, čo prináša najmodernejšie hygienické charakteristiky.

Vlastnosti a výhody