Dino bez oplachového kruhu zaisťuje čistotu

Dino bez oplachového kruhu zaisťuje čistotu

Perfektne čistý záchod patrí do každej domácnosti i do verejných WC. Systém Dino Rimless je ideálnym riešením pre oba prípady.

Je vhodný jak pre malé, tak i veľké priestory, a poskytuje najvyššiu úroveň hygieny v súladu s najprísnejšími hygienickými predpismi modernej doby. Vďaka inovatívnemu designu toaleta Dino umožňuje efektívne a rovnomerné splachovanie celej toaletnej misy.

V súčasnej dobe je tento revolučný systém bez oplachového kruhu najpredávanejšou toaletou vo svojej kategórii. Špina a nečistoty nemajú kde sa usadzovať, a preto je údržba ešte jednoduchšia. Vďaka unikátnej technológii toalety Dino ušetríte veľké množstvo času, ktoré by ste inak strávili upratovaním a čistením. Ušetrený čas tak môžete napríklad využiť pre skrášľovanie priestoru alebo nákupu doplnkov do kúpeľne.

Závesné toalety využijete v úzkych priestoroch, pretože má malé rozmery (35 x 53 cm). Duálny splachovací systém a dômyselný design navyše šetria vodou. Pre malé spláchnutie stačia 3 litre vody, pre veľké spláchnutie potom stačí 6 litrov.

Vlastnosti a výhody