Bez doplnkov to nejde

Bez doplnkov to nejde

Definitívnou bodkou pri zariaďovaní kúpeľne sú doplnky. Bez nich by neuspel ani ten najlepší nábytok a sanitárna keramika.

Nepodceňujte výber kúpeľňových doplnkov, môžu vám vyriešiť veľa drobných strastí s odkladaním a ukladaním všetkého potrebného. Aký druh doplnkov zvolíte, úzko súvisí s ostatným vybavením. Kúpeľňové doplnky by mali ideálne dopĺňať funkčné vlastnosti nábytku a keramiky. Od doplnkov sa dnes navyše vyžaduje nielen praktické vylepšenie kúpeľne, ale aj nápaditý dizajn.

Séria kúpeľňových doplnkov Mio stavia na dokonalé remeselné spracovanie. Výrazným detailom je využitie kruhu na veľkorysé upevnenie na stenu alebo na zaujímavé ukončenie háčika na uteráky. Vysoká kvalita za rozumnú cenu, jednoduchá montáž a príjemný dizajn – presne také sú doplnky MIO. Prezrite si ponuku doplnkov a hneď uvidíte, čo by sa práve vám v kúpeľni hodilo. Držiaky na uteráky a osušky, drôtené košíky, sklenené poličky, držiaky na poháre, mydlovničky – všetko v sofistikovanom vyhotovení a vysokej kvalite. Pamätajte, že bez vhodných doplnkov nebude kúpeľňa nikdy pôsobiť kompaktne a stále vám bude niečo chýbať. Dotiahnite interiér svojej kúpeľne do posledného detailu.

null