Dokonalý svet vodovodných batérií

Dokonalý svet vodovodných batérií

Nájdete ich v každej kúpeľni. Niekedy sú nenápadné, že si ich ani nevšimnete a inokedy vás ich design upúta na prvý pohľad. Práve na nich často záleží, ako vnímame funkčnosť a celkové vyznenie kúpeľne. Venujte pozornosť našej rozsiahlej ponuke vodovodných batérií. U nás si zaručene vyberiete!

V sortimente značky JIKA majú vodovodné batérie pevné miesto. Nájdete ich v rámci jednotlivých kúpeľňových sérií napr. TIGO, Deep by Jika alebo CUBITO, ale aj v samostatných sériách Nariva, Dino a Talas. Veľmi dobre ladia so sprchovacím príslušenstvom Rio. U nás kúpite dokonalé batérie s kohútikmi v retro štýle, ale aj najmodernejšie systémy a typy pákových batérií. Ponúkneme vám aj senzorové alebo termostatické batérie, ktoré ešte zvýšia komfort vašej kúpeľne. Pozrite sa na niektoré z našich noviniek.

Teleskopický sprchový stĺp Jika Lyra s ručnou a hlavovou sprchou myslí na všetkých užívateľov kúpeľne. Sprchový stĺp je možné kedykoľvek výškovo posunúť až o 40 cm, takže poskytne adekvátny priestor i skutočným dlháňom. Luxusná hlavová sprcha skvele vyzerá a vy si môžete užívať príjemného dažďového efektu. Nemusíte sa obávať ani zvýšenej spotreby vody, u nás vždy myslíme na úspornú prevádzku. Ručná sprcha umožňuje klasický jemný rozstrek vody, stredný alebo masážny prúd.

Máte doma menšie deti a bojíte sa, aby sa neoparili príliš horúcou vodou? Nebaví vás stále dookola nastavovať požadovanú teplotu? V takom prípade oceníte termostatické sprchové alebo vaňové batérie JIKA Mio s integrovaným bezpečnostným tlačidlom Safety stop pre jednoduché a bezpečné sprchovanie. Rýchlosť nastavenia požadovanej teploty, jej udržanie aj pri kolísaní tlaku vody, bezpečnosť, pohodlná obsluha aj úspora vody - to sú hlavné výhody termostatických batérií.

Tvarová rozmanitosť a rôznorodosť prevedení sú základom širokej a pestrej ponuky. Najmodernejšie tvary prinášajú vodovodné batérie série Mio-N a tiež Deep by Jika. Perfektne ladí s existujúcimi sériami, a tak môžete staršie batérie kedykoľvek jednoducho vymeniť za nové.
Taktiež vás bude určite zaujímať ich životnosť. Na všetky batérie (povrch a kartuše) poskytujeme nadštandardnú záruku 5 rokov a všetky batérie sú testované na úctyhodných 70 000 cyklov. Prajete si batériu nástennú, stojančekovú alebo bidetovú? Pákovú, kohútikovú alebo senzorovú? Chcete ušetriť miesto s podomietkovou batériou? Páčia sa vám moderné hranaté tvary alebo preferujete guľatejšie línie? Všetky vaše priania vám splníme. Vieme, ako na to!
Baterie Nariva Cubito Mio Nariva Optim Eco Sprchovy sloup JIKA LYRA Termostaticka baterie Tigo

null