WC Mio rimless - posúvame hranici čistoty toaliet

WC Mio rimless - posúvame hranici čistoty toaliet

Dokonalá hygiena v spojení s moderným dizajnom. Tak by sa dala popísať toaleta JIKA WC Mio rimless, toaleta bez oplachového kruhu.

Jej konštrukcia je navrhnutá tak, aby bola jedným spláchnutím rovnomerne opláchnutá celá misa. Rýchlo, jednoducho a navyše s ohľadom na úsporu vody. Nikde nelepí špina ani nečistoty. Náročné a zdĺhavé čistenie záhybov už nie je potreba.

Systém rimless skrátka uľahčuje a zrýchľuje starostlivosť o toalety s ohľadom na zachovanie najvyšších hygienických štandardov.


Funkčnosť a dizajn
Čistenie toalety nebolo nikdy jednoduchšie. Už žiadne záhyby, pod ktorými sa často usadzujú nečistoty a vodný kameň. Jednoduché línie a dostatočne silný jednorazový oplach. To je systém rimless.

V spojení s precíznym spracovaním českej keramiky vzniká unikátny produkt, ktorý sa stane nepostrádateľnou súčasťou vašej domácnosti.
Závesný systém a rozmery 54 x 35 x 36 centimetrov navyše umožňujú inštaláciu prakticky kdekoľvek. Samozrejmosťou je duálny systém splachovania vo verzii troch alebo štyroch a pol litra. Toaletu Mio rimless kryje
ultra tenké sedátko s poklopom so systémom Slowclose pre spomalenie zatváranie bez nepríjemného hluku alebo poškodeniu povrchu keramiky.

 

 

WC JIKA Mio Rimless je vďaka jednoduchým líniám a pritom robustnému tvaru nadčasový, nápaditý a výrazný. Kontrast plného tela záchodu a tenkého sedátka je nádherným dizajnérskym detailom.

 

TOP 5 o JIKA Mio Rimless

1) Jednoduchá údržba: spĺňa najprísnejšie hygienické požiadavky modernej doby.

2) Moderné technológie: rovnomerné a dostatočne silné opláchnutie celej misy.

3) Šetrí miesto: vďaka rozmerom 54 x 35 x 36 centimetrov ho možno umiestniť aj do menších priestorov.

4) Atraktívny dizajn: závesný systém, žiadne záhyby, jednoduché línie.

5) Úspora vody: pri splachovaní umožňuje spláchnutí 4,5 / 3 l.

 


 

820714

MIO

Závesný klozet bez oplachovacieho kruhu

 

891711

MIO

Duroplastová WC doska s poklopom, nerez úchyty, odnímateľná, SLOWCLOSE

 

895652

MODUL

WC SYSTEM pro závěsné klozety se samonosným ocelovým rámem

 

null